Wpis z mikrobloga

Niedawno we Wrocławiu pojawiła się opcja wypożyczenia hulajnogi elektrycznej na minuty. Wyglada to tak ze musisz mieć aplikacje skanujesz kod i jedziesz, oczywiscie karta płatnicza podpięta jest do aplikacji. Jeżeli ci się znudzi zostawisz tam gdzie chcesz i tyle. I pewnie w innym kraju by się to sprawdziło ale #!$%@? nie w Polsce bo w Polsce jak w lesie. Nie wiem czy te hulajnogi są chociaż tydzień dostępne ale już na wrocławska grupę ktoś wrzucił zdjęcie z hulajnoga a na niej zawieszona prezerwatywa nie wiem czy ze sperma ale napewno ten prankster chciał żeby to tak wyglądało. [pic] myslalam ze w komentarzach zjada tam osobę która coś takiego zrobiła, jakie było moje zdziwienie kiedy większość komentarze były typu „hehe seksik” „ruchanko” „jakby połknęła nie było by problemu”

Jak w tym kraju ma być dobrze ?

Pewnie do końca roku #!$%@? te hulajnogi

#patologiazmiasta #patologia #wroclaw #niewiemjaktootagowac
marysianka - Niedawno we Wrocławiu pojawiła się opcja wypożyczenia hulajnogi elektryc...

źródło: comment_QT3xFhrbIGEWgpLr1Cbg7ASKyQofMss6.jpg

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
@marysianka: fb jest tak mainstreamowy że siedzą i wypowiadają się tam debile i prostacy najwyższego kalibru. Dobrze jest czasami wejść sobie i poczytać komentarze takiego typu jak ten A.D. powyżej, pisane bez krępacji pod własnym nazwiskiem - dzięki temu można sobie przypomnieć z jakim typem ludzi można się spotkać na ulicach.
  • Odpowiedz
@Nicarim: To jak gdzieś się #!$%@? zachowują, to można też u nas... No to logiczne! Zawsze gdzieś na świecie kradną - tez kradniemy! Zawsze gdzieś na świecie śmiecą - też śmiećmy! Dlaczego nie potrafimy ocenić i kopiować tych spoko rzeczy, a w gorszych być tymi, którzy próbują dawać przykład? Tylko zawsze trzeba usprawiedliwiać swoje #!$%@?... Polska przegrywem wśród państw.
  • Odpowiedz
@marysianka: Mysle ze chce ci powiedzieć ze blednie przedstawiasz iż gdzie indziej ludzie nie robiliby takich rzeczy, co nawiązuje do twojego pierwszego posta gdzie piszesz ze w innym kraju by się sprawdziło a w Polsce jak w lesie. Nie jest to trudne do wydedukowania dla kogoś co najmniej ze skończonym gimnazjum.
  • Odpowiedz
@Oolie: ale czy ja to usprawiedliwiam? xD
Tylko wspominam że hejt na to nie powstał tylko w Polsce - i w Polsce to akurat będzie o wiele łagodniej niż tam prawdopodobnie - całą resztę sobie dopowiedziałeś xD
  • Odpowiedz
@KarPaKo: jak byłem a Norwegii w pracy wakacyjnej było dokładnie to samo. Można było podjechać na pole wziąć ziemniaki i wrzucić kase do puszki. Jeden budowlaniec, który najpierw chwalił się „hehe młody ja to tu zarabiam tyle ze mogę sobie na wszystko pozwolić” innego dnia podjeżdżał na te pole i chwalił się, ze wrzucił tylko 10 NOK (około 5 złotych) a wziął ogromny worek ziemniaków.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@marysianka: w UK jest podobnie, w Londynie jest wypożyczalnia rowerów miejskich, które można zostawić gdzie się chce. Efekt jest taki, że co tydzień widuję taki rower wrzucony do kanału albo zostawiony w krzakach.
  • Odpowiedz
@marysianka: Niestety mam wrażenie, że jeszcze musi minąć trochę wody nim zacznie się szanować wspólne dobro. Tak jest często z rowerami miejskimi a i z przeróżnymi ławkami, miejscami rekreacji itp. Smutne to i denerwujące, ale cóż poradzić.
  • Odpowiedz