Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, mam na celowniku taką fajną 18-tkę, ja 5 lat starszy. Jest trochę nieśmiała i małomówna, przez co nie wiem zbytnio jak do niej podejść. Macie jakieś porady dotyczące podrywu takich młodszych, jakieś doświadczenia? Co lubią, co i jak gadać żeby zrobić dobre wrażenie? Warto być mocno bezpośrednim?

#randki #podrywajzwykopem #tinder #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania bądź naturalny, to zawsze działa, jak lubisz mówić dużo, to się za nią bierz, fajnie jakby to było odwzajemnione i ona by coś tam powiedziała bo tak to jak gra w sapera. Bądź miły, uśmiechnięty (umyj zęby wcześniej), nie przechwalaj się, zadaj kilka pytań, żartuj ale nie rób z siebie wioskowego głupka i pamiętaj o kocich ruchach. No to tyle. Aaaa bym zapomniał, golenie pach to indywidualna sprawa, najważniejsze żeby były
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Na spokojnie. Jak nieśmiała, to nie osaczaj jej, nie wywieraj przesadnej presji i nie zgrywaj don juana. Po prostu pokazuj jej że Ci się podoba, delikatnie ale konsekwentnie ją podrywaj. Nie zrażaj się jak będzie się przed Tobą otwierała powoli.
  • Odpowiedz