Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio wywiązała się taka rozmowa ze znajomymi, że kobiety które dbają o siebie, są ambitne i dużo zarabiają (powiedzmy ponad 20k) - odstraszają mężczyzn. Argumentem przemawiającym za tym było to, że mają bardzo wysoko podniesioną poprzeczkę i zwyczajnie im się nie chce. Łatwiej jest znaleźć typową laskę z przeciętnymi zarobkami, której to można w prosty sposób zaimponować. Co o tym myślicie?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #feels #

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 77
Co o tym myślicie?


@AnonimoweMirkoWyznania:
Myślimy że to trochę bzdura.

Bo one owszem, mężczyzn odstraszają, ale świadomie. Bo kobieta, nie wazne czy zarabia 2 tys, czy 20 tys. pragnie faceta lepszego od siebie.
I to w badaniach kobiet CEO wychodziło - facet ma odnosić co najmniej takie same sukcesy, a najlepiej żeby odnosił większe.

No i wychodzi ze tych facetów jest po prostu niewiele.
Ja myślę że część facetów ogólnie boi się kobiet ogarniętych, zaradnych i samowystarczalnych bo zaburza im to poczucie własnej męskości która nie byłaby wstanie taka kobietę od siebie uniezalenic i nią kierować a ona nie będzie wzdychala do niego co 5 minut "ohh, jaki Ty męski jesteś" i budowała jego samooceny.

Ja osobiście wolę kobiety zaradne, inteligentne i bardzo dobrze radzące sobie w życiu.

Moja różowa zajmuje wysokie stanowisko w firmie i
@AnonimoweMirkoWyznania:
odstraszają panów ponieważ są bardzo inteligentne (zkaldsm że to dało im szansę dojść do takiej sytuacji życiowej) - niestety na dłuższą metę nie lubicie otaczać się kobietami na waszym poziomie czy wyżej. Oczywiście że to naturalne - facet ma imponowac a nie ze kobieta uświadamia mu braki w rozumowaniu. Nie znam Pana który jest wstanie pogodzić się że jest glupszy od swojej kobiety.

Po drugie w mojej ocenie trzeba naprawdę
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie znam chyba żadnej kobiety, które mają 20k. Znam masę kobiet, które nie mają nawet 2k na rękę, ale mówią otwarcie, że nie chciałyby faceta zarabiającego 3-4k na rękę, tylko conajmniej 5-6k. @ChuckFasola zarabiasz mniej więc dzielicie się 50:50, gdybyś zarabiał tyle samo to zaraz twoja różowa nalegała by na WSPÓLNE KONTO albo żebyś płacił więcej, bo więcej zarabiasz. Dałeś się urobić jak CUCK
@Eugeniusz_Zua: ale to jeszcze zależy jak wygląda. Taki przystojniak z tindera zazwyczaj ma własną kasę ma i liczy na ładną laskę. Niektórym kobietom nawet 20k miesięcznie nie wystarczyłoby aby zdobyć i utrzymać normalnego faceta. Nie wiem jak wygląda @kwasnydeszcz wiec tak tylko sobie mówie, taki off top. Dla większości społeczeństwa i ludzi kierujących się bardziej instynktami niż rozumiem to facet ma zarabiać a kobieta wyglądać, nie odwrotnie XD