Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
Dzień siódmy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Z powodu pogody wszyscy dzisiaj jacyś senni byli z rana.

1. Pierwszy raz przylazła mocno niewyspana. Twierdziła, że kawa jej nie była w stanie rozbudzić. Akurat szykowałem sobie yerbę, więc jej też zaproponowałem. Nigdy nie piła. Uparła się żeby zrobić mocną. Nawet tego pilnowała.
2. Zaczęła wgłębiać się w kod do wysyłania danych na serwer. W kodzie brakuje dokumentacji dla części funkcji. Nazwała twórcę leniwym małpiszonem ( ͡ ͜ʖ ͡) Twórca przeprosił i obiecał dopisać jeszcze dzisiaj dokumentację ( ͡ ͜ʖ ͡)
3. Ponieważ komunikacja z bazą leci po HTTPS postanowiłem ją nauczyć konstrukcji nagłówków zapytań i odszyfrowywania odpowiedzi. Dzisiaj poznała wszystkie kody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Jak stawiałem dwójeczkę to niestety jeden mistrz podrywu do niej podbił i bardzo jej zepsuł dzień. Tak zepsuł próbę zaimponowania wiedzą, że wyszła mu szydera z poziomu wiedzy stażystki.
5. Wyciągnięcie informacji o zdarzeniu z pkt 4 z niej zajęło mi pół godziny.
6. Jakoś jej wyjaśniłem, że to najprawdopodobniej była próba podrywu. I tak była smutna.
7. Winowajca dostał nakaz przyniesienia najdroższego wina i czekolady w ramach przeprosin pod groźbą spuszczenia hru ze smyczy z hasłem mobbing ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8. Przeprosiny były takim cringem, aż musiałem zrobić sobie przerwę i przywalić w worek żeby poczuć się męsko znów.
9. Podziękowania dla @whaix przypomniał mi swoim dzisiejszym wpisem, że trzeba ją zapoznać z błędami przybliżeń.
10. Pod koniec dnia przydzieliłem jej teraz coś ciekawego niż CRUD. Będzie pisała kod do obliczania pewnych wartości ( ͡ ͜ʖ ͡) tam będzie dużo ułamków.
11. Chłopcy z mojego teamu dalej nie klną.
12. Zgarnąłem dziś przy niej ochrzan od product ownera, za opóźnienia w moich taskach. Kazałem mu mnie zwolnić skoro według niego za wolno pracuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) plus przypomniałem, że to co robi to jest mobbing ( ͡ ͜ʖ ͡)
13. Yerba ją strzeliła mocno. Jak słuchała muzyki to tańczyła siedząc, a jak już stała to dreptała w miejscu. Jutro dowiem się kiedy ją puściło ( ͡ ͜ʖ ͡)

Cóż. Mam wrażenie, że jak odpowiadam za nią to muszę też się opiekować wszystkimi devami. A oni w grupie na widok kobiety zachowują się jak autystyczne dzieci z napadem szału ( ͡ ͜ʖ ͡)

#leniwieczostalnauczycielem #it #pracbaza #staz #programowanie
  • 10
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik:
rozumiem ze przyjeliscie stazystke po to by #!$%@? zepsol?
Narazie wozi sie jak panna ustawiajac wszystkich dookoła a jest dopiero drugi tydzien?
Coś czuje ze za 4msc ona sama zostanie z pozycją senior developera jak tak dalej pójdzie
  • Odpowiedz