Wpis z mikrobloga

Świętowania urodzin naszego konta ciąg dalszy - kolejny #konkurs przed Wami!

Zasady są proste:
1. Plusujesz ten wpis
2. Wrzucasz w komentarzu odpowiedź na pytanie: Jak najlepiej zabić czas czekając na dostawę jedzenia?

Najlepszą odpowiedź nagradzamy voucherem wartym 88 PLN! Zgłoszenia przyjmujemy do 23.59 (23.10.2018). Zielonki nie tym razem. Powodzenia!

#pizzaportal #konkurs #jedzzwykopem #kodyrabatowe #glupiewykopowezabawy #urodziny #rabat i trochę też #rozdajo

Wczorajszy konkurs wygrywa @slashekkk, wyślij nam PW to dostaniesz kodzik ;)
  • 136
@PizzaPortal wszyscy dobrze wiemy że czasu nie da się zabić ale da się oszukać, dlatego zawsze kiedy czekam na jedzenie chowam sie w miejscu gdzie czas nie ma do mnie dostępu tzn. w promieniu najbliższych kilkudziesięciu metrów nie ma żadnych urzadzen które go mierzą i pokazują jak upływa, dzięki temu sposobowi nie straszna mi nawet najdłuższa dostawa która choć upływa wolno (podczas gdy kiszki grają mi marsza) to nie widząc jak czas
@PizzaPortal:
[EPILOG]
Jako były student Akademii Górniczo Hutniczej, (zdałem inżyniera, i olałem tą gupią uczelnie, więc nie, nie jestem bucem który zaczyna od tego co to nie skończył kim on to nie jest. bo mi trochę szkoda tych #!$%@? 3, 5 lat życia), oraz osoba z otwartym umysłem, nie zamykająca się w schematach, oraz utwierdzona w tym, że aby osiągnąć jakikolwiek sukces w dziedzinie nauk ścisłych nie można ograniczać swojego umysłu