Wpis z mikrobloga

@Marcel133: z jakiego powodu to ma być zmartwienie kierowcy? XD

@absoladoo: to zależy od firmy, dla której aktualnie pracuję. Niektóre nie mają problemu z tym. Choć w zeszłym tygodniu pojechałem na serwis, mimo że chciałem sam wymienić żarówkę w naczepie, bo nie mogłem zdjąć pokrywy z klosza xD Wyrobiła się śruba xD
@xspeditor: jump start nie trwa 7 dni, a boczne szyby to nie jest rzecz, którą wymienia się codziennie i pewnie niewiele zakładów trzyma to na stanie. Jeśli musieli sprowadzać to z Niemiec, to nic dziwnego xD
@xspeditor zużywa je głębokie rozładowywanie. 25.2V to max naładowane, 24V ja zaczynam ładować. Godzina wystarczy. A teraz zimno się zaczyna, to na noc do lodówki dochodzi piecyk...

W większości aut mam dwa Aku na wyposażenie i dwa na rozruch żelowe, więc nie ma strachu, najwyżej zmarzne ale są też tradycyjne tylko dwa Aku.
@xspeditor: masz transport, to sypiesz kasą z rękawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie no żal się czyta komentarze kogoś, kto by wszystko serwisami mobilnymi itp załatwiał..
Sam niestety musiałem korzystać kilka razy w Polsce i cennik zabija... a nie jestem jakimś dusigroszem jeśli chodzi o samochód. Jednak zapłacić tysiaka za odpalenie samochodu z kabli, to trochę słabo... żeby zarobić tysiaka w Polsce, to auto nieraz musi ponad