Wpis z mikrobloga

@grim_fandango: beka z głosujących, nie wiem jak do tego mogło dojść. To tak jakby powiedzieć, że HGW bardzo dobrze zarządzała i chcemy żeby Warszawa szła tą sama drogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Było wielu lepszych od niego kandydatów... Ciężko mi aż uwierzyć w to że Warszawiacy nie chcą zmian ale jak pokazały wybory, w Warszawie jest dobrze? i będzie tak dalej? Może jeszcze HGW na wiceprezydenta?
@grim_fandango: ja najbardziej wahałem się właśnie między Trzaskowskim a Śpiewakiem, ale ostatecznie oddałem głos na pierwszego. Dużo lepszy plan na rozbudowę tramwajów, metra (nawet jeśli nie zdąży całego wykonać) plus inne aspekty, a odpowiedzi na pytania były wg. mnie pełniejsze i bardziej wyczerpujące. Widać że ma plan na wszystko. Podaj mi konkretne argumenty dlaczego Śpiewak jest "inteligentniejszy".
@jasium66: Ale to jego wina że takie są realia w Polsce? Było wiadomo przed wyborami jakie są zależności. Wszystko jest lepsze od rządów PIS. Ostatnio się nawet narodowcy za nich wstydzili.
w stolicy. Garnitur i prezencja najważniejsza.


@grim_fandango: Ale to Jaki był młodszy, wyższy i miał lepiej skrojene garnitury... więc jak widać w stolicy garnitur i prezencja nie najważniejsza( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grim_fandango: Skąd ci się wzięło, że w wwa mieszkają mądrzy ludzie. Mieszkam tu od 8 lat i muszę ci powiedzieć, że to miasto to taki przekrój Polski. Jakieś 3/4 debili, lepiej bądź gorzej ubranych a 1/4 skupia się na sobie żeby być od reszty jak najdalej, bo tylko psują krew. Wyobraź sobie, że #!$%@? niektórzy potrafią wyrzucać resztki przez okno.