Wpis z mikrobloga

@Adom007: burmistrzowie i ich obietnice...kiełbasa wyborcza bo potrzebują rady. Rada to partyjniacy, nikt ich nie zna i tak...nawet w małych miastach (na wsiach ma sens bo radny jest Twoj jeden sąsiad albo drugi i wszyscy się znają). W tym roku akurat całkiem przypadkiem tez mam jednego radnego koło siebie...w ulotce ze szczesciwy ojciec i mąź a na prawdę to codziennie imby w chałupie i się z żoną biją a synek
  • Odpowiedz
  • 8
Można iść głosować i wybrać kogoś spoza stałej władzy, może i nie wygra, ale jest to głos na "kogoś nowego by się mógł wykazać". Może pewnego dnia większość Polaków podejdzie tak do tego i odsunie od władzy ludzi będących u niej od lat i dać szansę innym, może coś jednak się zmieni na plus.
  • Odpowiedz
też nie widzę sensu głosowania. Nie wierzę, że w tym kraju może być lepiej, bo debile dają się nabrać na obietnice łatwego dobrobytu składane przez populistów, którzy poza sejmem się kolegują, a przed kamerami na siebie plują.


@wielki-elektronik: to idź głosuj na nie-populistów. wyobraź sobie że startują i tacy
  • Odpowiedz
@massbombing Zazwyczaj taki ból dupy mają zadeklarowani fanboje jakiejś opcji. Ja na przykład nie widzę ŻADNEJ różnicy między rządami PO/PiS, ale ciągle słyszę z jednej strony, że już zbierają manatki i uciekają z kraju, a z drugiej, że przez dziesięć lat ci pierwsi kradli XDDD

Ja nie idę na wybory, bo mam #!$%@?. Nie ma żadnej opcji, żadnej różnicy między kandydatami. Mam do wyboru tęczowego rowerzystę z Dębca, złodzieji i klechów.
  • Odpowiedz
@Adom007: A wiesz, że teraz są wybory samorządowe, dzięki którym naprawdę możesz coś zmienić w zasięgu lokalnym? Jest bardzo dużo miejskich aktywistów kandydujących na radnych, ludzi którzy mają pomysły na zmiany. Wystarczy tylko poświęcić chwilę i zapoznać się z ich programami.
No ale przecież prościej jest mieć wszystko w dupie, a potem jęczeć jak to #!$%@? jest w tym kraju.
  • Odpowiedz
@Adom007: Jacy wy jesteście ważni, że glosujecie, losy kraju zmieniacie, dzięki waszym głosom za rok w kraju będzie druga Japonia xD ale wy jesteście naiwni. Gowno się zmieni. 30 lat ludzie robią to samo w tym kraju i gówno się zmienia. Co wam obiecali w tym roku? XD
  • Odpowiedz