Wpis z mikrobloga

@FishyGuy: Opinie są takie, że to są dość podobne produkty z preferencją dla Samicka. W sensie, że niby oba spoko, ale Samick jednak nieco lepszy. Z drugiej strony, zdaje się, że Ragim ma więcej opcji w kontekście siły naciągu, więc jak chcesz twardy łuk, to jednak przy Ragim masz większy wybór.
  • Odpowiedz
Samick Sage czy Ragim Impala - cena podobna, który byście wybrali?


@FishyGuy: W tej cenie to zdecydowanie Black Huntera z ramionami reflex-deflex. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tego Snake'a wrzuć na Targowisko Łucznicze na FB, tam najszybciej sprzedasz.
  • Odpowiedz
@FishyGuy: Na promocjach są dość tanio. Ja w marcu, licząc ze wszystkimi zniżkami i kuponami, wyhaczyłem za mniej niż 90$. Już niedługo wyprzedaż 11.11 i przy dobrych wiatrach też w okolicach 90$ dasz radę kupić.

Inna sprawa, że przy zakupach z Chin zawsze jest ryzyko. W PL tego nie ma, bo nawet jak z łukiem będzie coś nie tak, to masz gwarancję.
  • Odpowiedz
@FishyGuy: No to nawet nie ma o czym dyskutować. Bierz, który ci się bardziej podoba, bo jakościowo będą blisko. Ja się zdecydowałem na Black Huntera, bo chciałem jakiegoś take-downa, ale nie przepadam za refleksami, a u nas wszystkie składaki to refleksy. Musiałem więc zaryzykować i jak na razie jestem mega zadowolony.
  • Odpowiedz