Wpis z mikrobloga

Dobra, póki jeszcze nie ma ciszy wyborczej, moja pierwsza i jedyna oficjalna ankieta samorządowa. Lecimy z tematem. Zawołam też wszystkich, którzy się udzielali w tematach, przynajmniej oni będą zorientowani i świadomie oddadzą swój głos ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozwoliłem sobie zrobić analizę tylko 6 najbardziej liczących się osób w tych wyborach, bo reszta ma 2% poparcia (lub mniej) albo ich program jest zbyt ogólny, bo coś z niego wyciągnąć lub nie przedstawili go w ogóle (Artur Zborowski)

WPIS ANALIZUJĄCY JACKA SUTRYKA
WPIS ANALIZUJĄCY MIROSŁAWĘ STACHOWIAK-RÓŻECKĄ
WPIS ANALIZUJĄCY JERZEGO MICHALAKA
WPIS ANALIZUJĄCY KATARZYNĘ OBARĘ-KOWALSKĄ
WPIS ANALIZUJĄCY ZBIGNIEWA JARZĄBKA
WPIS ANALIZUJĄCY MARTĘ LEMPART

#wroclaw #wyborywewroclawiu #polityka

W NIEDZIELĘ W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH ZAGŁOSUJĘ NA:

  • BOGUSŁAWSKI ROBERT (KWW Jarka Bogusławskiego) 2.4% (4)
  • JARZĄBEK ZBIGNIEW (Kukiz'15) 15.2% (25)
  • LEMPART MARTA (KWW Wrocław Dla Wszystkich) 4.8% (8)
  • MAJ MIECZYSŁAW (KW WiS) 1.2% (2)
  • MICHALAK JERZY (Dolnośląski Ruch Samorządowy) 26.7% (44)
  • OBARA-KOWALSKA KATARZYNA (Bezpartyjny Wrocław) 17.6% (29)
  • STACHOWIAK-RÓŻECKA MIROSŁAWA (KW PiS) 11.5% (19)
  • SUTRYK JACEK (KKW PO + N) 11.5% (19)
  • TRACZ MAŁGORZATA (Partia Zieloni) 4.8% (8)
  • ZBOROWSKI ARTUR (KW Jesteśmy Stąd) 4.2% (7)

Oddanych głosów: 165

  • 19
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (124)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @klokupk @mroz3 @Lupus1993 @Azzl @Reepo @PurpleHaze @Apollo_Vermouth @KrowkaAtomowka @KapitanWarzywo @Loloman @DumnyPomidor @austra @Commodore @Tommy__ @wiktorek_pl @PepeXD @Fhrancuz @Juzef @krave @szoorstki @mozdzierz_wszechruska @nserdon @MadIen @PtactwaWiele @mirko_efekt @papaj_21_37 @emerjot @rrdzony @
@wiedro: Bym chętnie zagłosował, ale wniosek o dopisanie do listy wyborców odrzucony - następnego dnia wysłałem przez ePUAP wymagany dowód zamieszkania we Wrocławiu, ale decyzji brak. Więc niestety, pozostaje mi tylko doradzić różowemu jak zagłosować ()
W pierwszej turze zagłosuję na Jarząbka licząc iż w razi wygranej tradycyjnie obietnic nie dotrzyma!
Wygrana Kukiz'15 we Wrocławiu była by małym sukcesem w odbetonowywuwaniu polskiej sceny politycznej.
@papaj_21_37: Ta ankieta jest na wykopie, oraz jak każda ankieta prezentuje wynik badanej grupy.
Na Michalaka pewnie dodatkowa jakieś boty czy trole z multikont głosują, przynajmniej po tym co tu czytałem o jego drużynie od PR ( ͡° ͜ʖ ͡°