Wpis z mikrobloga

Czasami myślę, że brak inicjacji seksualnej i brak szeroko pojętego przebywania w związku jakimkolwiek sprawił, że mam kompleks niższości nawet w stosunku do osób znacznie młodszych ode mnie i gdyby jakiś normik o tym mógł wiedzieć z pewnością spoglądałby na mnie z góry - tak bardzo jest to żałosne. Zdarzyło mi się ostatnio prowadzić rozmowę z 18 letnim normalfagiem, który mimochodem wspomniał o swojej koleżance która dziwnym trafem bardzo go lubi i wiadomo uprawiali seks (wspomniał ot tak, bez żadnej ekscytacji, normalne jak wypicie herbaty), ale to nie jest to i w ogóle. Natychmiastowo poczułem się od tego człowieka gorszy i niższy choć dzieli nas już 7 lat i nie mam nawet specjalnych podstaw aby czuć się gorszym, ale z mentalnością przegrywa nie zwyciężysz. Ciebie przegrywie nikt nie uznał za wartego czegoś takiego i przy nawet losowym 16 latku jesteś śmieciem, już zwłaszcza w twoim wieku.

Tak samo z pójściem na #!$%@?, gdybym się wybrał z pewnością trafiłbym już na taką młodszą ode mnie, jakie to dziwne uczucie być tak bardzo pozostawionym w tyle, nienormalnym i niezdolnym do czegoś tak #!$%@? podstawowego jak numerek lub związek z innym człowiekiem, który jest dla pewnych ludzi tak oczywisty i zdarzający się jak jakaś #!$%@? tęcza.

Musicie zauważyć, że każdy normik który mówi, że to czy się kogoś miało nie ma znaczenia, ale wszyscy oni mają to już za sobą i nie maja pojęcia o wyobcowaniu i nieadekwatności jaką taki stulejarz może odczuwać.

#tfwnogf #stulejacontent #przegryw #rozwojosobistyznormikami
  • 8
@slako: Kurde czesto mam takie uczucie, najgorzej bylo jak znajomi na korpofajku wspominali czasu swoich osiemnastek, ja na zadnej osiemnastce nie bylem ani swojej nie mialem bo po co mialbym ja robic skoro nikt mnie nie zapraszal na zadna. I tak stalem jak ten idoita tylko sie usmiechajac jak normiki sobie wspominali swoje szalenstwa.

przy nawet losowym 16 latku jesteś śmieciem, już zwłaszcza w twoim wieku.

To mialem tak gdy szef
@stranger13: Niby jakie chcesz znaleźć plusy w nie posiadaniu najbardziej bazowych z ludzkich doświadczeń, które dosłownie dominują w całej kulturze ludzkości, poczuciu wyobcowania, zaniżeniu poczucia własnej wartości i wielu innych?

Jedyny plus ujemny, że wiele większym śmieciem w oczach normalnych już nie będę.