Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki. Nie wiem czy wykop i historie z bolcami na boku już kompletnie wyprały mi mózg czy jednak moje obawy są słuszne. Mój #rozowypasek zaczęła studia, ma 19 lat. Wczoraj pierwszy raz poszła na imprezę, zakumplowała się z jedną dziewczyną i dwoma kolesiami, wszyscy wolni oprócz niej, no i z nimi imprezowała. Pierwsze co mi się nie podoba to to że akurat znalazła sobie takie towarzystwo, które np w klubie może robić wszystko bo nie mają żadnych zobowiązań wobec kogoś, a ona?
Nic złego oczywiście się nie wydarzyło, wiem że mnie kocha, ale czy mam się obawiać w przyszłości #bolecnaboku ?
O czwartkowej imprezie powiedziała mi w poniedziałek, cały czas też pisaliśmy w trakcie więc mieliśmy kontakt, myślę że to uczciwe z jej strony, no i opowiadała mi też wszystko co się działo, wróciła o 4 taksówką na mieszkanie.

Jak rozmawialiśmy kiedyś w temacie zdrady to powiedziała mi że wolałaby mnie zostawić jak już jej nie będę interesował niż mnie zdradzić, ale i tak mi ciężko w takie rzeczy uwierzyć. Strasznie boje się zdrady i jakie są sposoby na przyszłość, kiedy mogę przewidzieć że zostałem zdradzony?

Nie chcę jej też ograniczać jeżeli chodzi o takie spotkania bo jest młoda i chciałbym żeby miło wspominała czas studiów i liczę tylko że szybko jej to przejdzie.

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 9