Wpis z mikrobloga

Przyśniło mi się dziś, że mój kolega i moja koleżanka (oboje znam od lat, ale oni się nie znają) poznają się na domówce u mnie i wpadają sobie nawzajem w oko i potem zaczynają się spotykać. Jako że preferuję styl życia XD, obojgu opowiedziałam o tym śnie, z delikatną sugestią, że może by było fajnie. Oboje są teraz wolni i po tym, jak każdemu z nich opowiedziałam o tym drugim (pozytywne rzeczy, ale niezmyślone), wykazali zainteresowanie i poprosili o wymianę kontaktów, bo w sumie czemu nie.

Plusujących ten wpis zawołam, jeśli się spotkają i okaże się, że na podstawie proroczych snów mogę zostać swatką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #sny #randkujzwykopem
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@filozofujaca_pietruszka:
S----------m kiedyś komputer będąc u mojej babci. Koleś z naprawy spiknął się z moją ciotką, dzisiaj są małżeństwem i mają dwójkę dzieci xD
Rzadko się widujemy, bo spory dystans, ale jak jest jakieś spotkania rodzinne, to często ta historia jest przywoływana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
Mi się kiedyś śniło że sikam i jak wstałem to rzeczywiście tak było z tym, że musiałem zmienić pościel ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nienawidzę proroczych snów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@frytusia no nie wiem czy da się zabezpieczyć przed utratą co najmniej jednego przyjaciela w takim wypadku. Miałam podobna sytuację. Przyjaciółka wolna, przyjaciel też. I jakoś przypadkiem będąc u mnie zobaczyła jego zdjęcie na fejsie czy innym portalu społecznościowym. Spodobał jej się, zapoznałam ich. No i po jakimś czasie przyjaciółka okazała się być nie w porządku względem przyjaciela. Jako że stanęłam po jego stronie to już nie mam przyjaciółki xD U
  • Odpowiedz
@frytusia: a mi ostatnie 2 tyg śni się że jest strasznie zimno, budze sie jakoś o 1-2, wyciągam kołdrę i śpię dalej, rano jestem wyspany i szybko wstaję, niby na raty, ale lepiej
  • Odpowiedz