Wpis z mikrobloga

Ale jajca ;) Wszystko dokładnie przeanalizowałem z tym tetherkiem. Wszelkie wykresy kluczowych giełd. Wszystko już kumam. Tether na 100% wróci do ceny 1$.
Mało tego. Prawdopodobnie w momencie zaksięgowania fiata przez finex ludzie marketem zrobią na nim knot ponad 1$ i można go łapać na bittrexie i krakenie ;)

Widać co się stało. To rano w poniedziałek to była reakcja na ten wpis Bittrexa że będzie fiat.
Finex będzie wymieniał 1:1 usd na usdt i odwrotnie, jak wcześniej to robił.
To rozwarstwienie to efekt tego że potwierdzili depozyty u siebie. Finex nie miał osobnych wycen w usdt i usd. Zawsze traktował je równo. Teraz masa tego tethera poszła na finex bo jak uruchomią depozyty to wszyscy którzy go kupili taniutko wymienia go na normalny usd. Finex ma wycenę teraz zgodna z usdt nie usd :D Idealnie wykres się pokrywa.

Prawdopodobnie będzie dokładnie odwrotnie z reakcja ceny BTC na to. Źle patrzyłem wcześniej na wykres.
Będzie duży dump ceny BTC kiedy Tether będzie wracał do 1:1
No i tu muszę przemyśleć dokładnie tą dźwignię bo short powinien być, ale to jest skomplikowane trochę.
Nawet bardzo. Jutro opisze dokładnie z wykresami.
Przemyślę ewentualna dźwignię. Może na bitfinexie ją zrobię. Tam ma pełne konto zweryfikowane.

Pewniak to tether 1:1. Ciężej tu z reakcją ceny BTC przy tym...

#kryptowaluty #bitcoin
  • 15
@dla_zabawy: No juz własnie wiadomo.
Wcześniej błednie myślałęm że spadek tethera był przed pompą btc. Był w trakcie :)

Dodatkowo reszta rynku zareagowała na zmianę jak na pompę też kupując. Zamiast rozejścia wycen w tetherze i usd reszta rynku przy tym dodała "sentyment".

Kupuję tether. to na 100%. Tylko że to pieprzone 5% tylko i mam ograniczenia.
Chciałbym większą sumą - BTC

Tak naprawdę wiesz czego najbardziej mi brakuje na tym
@cyberpunkbtc: zmieniasz zdanie co 2 godziny. Jest około 95 tysiecy innych januszy ktorzy węszą zarobek na aferze tethera.
Każdy z nich zmienia zdanie co około 120min, jedni na short inni, że long. Dlatego #!$%@? wi co się wydarzy i gdzie januszostwo bardziej sie skumuluje. Takze powodzenia
@dla_zabawy: Ale kontrakt na czymś takim chcę :D Wiadomo że nie ma
Wiesz. żeby pominąćbtc pomiędzy usdt na usd :D

Już sie zaczyan. Buraki nie doczytają jednego zdania i mam atak #!$%@? idiotycznych wpisów. Zajebista patologia tu jest. Kretyni #!$%@?