Wpis z mikrobloga

Raczej nie musi przychodzic. Z tego co pamietam (jak bylo 4-5lat temu) to wystarczylo pisemko na kartce i podpis)
Tzn mowie o Sindbadzie. Inne to nie wiem, najlepiej zadzwonic na infolinie
No to jak widzialem przypadek np. 4lata temu to chlopak kolo 17lat mial zaświadczenie napisane przez rodzica na zwyklej kartce z zeszytu. Ale moze cos sie zmieniło, najlepiej zadzwonić. Ale jesli masz 16-17lat to nawet zaświadczenia moga nie wymagać, zalezy od załogi.
@aads napisane na kratce gdzie co i jak. Jak ja jechałem simbadem to na wejściu dałem kartkę(ignasy jedzie z tad do tad i odbierze go ten a ten). Zwykła kartka napisana przez rodzica. (Miałem 17lat).

Wsiadłem sam ale odebrac musiala mnie osoba wskazana w kartce.
@aads Najważniejsze jest wypełnione oświadczenie które dostaniesz u pilota w autokarze. I dziecko które przyjdzie samo nie uzupełni go bo potrzebny jest podpis opiekuna. I osoba która odbiera dziecko. Nie może być sytuacji w której nikt nie przyjdzie odebrać dziecka, bo nie możemy dziecka zostawić bez opieki. A jeżeli przyszło by samo dziecko z oświadczeniem uzupełnionym to nie wiem czy bym go zabrała, jeszcze nie miałam takiej sytuacji. Podejrzewam że zadzwonilabym do