Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@YoshiTurboMaster: mytaxi podaje widełki z góry

W tej chwili sprawdziłem trasę z Mokotowa na Ursynów (4km)

Uber: 11.63
Taxify: 9.50 (15.90) *
Mytaxi: 16-21 **

* Taxify daje 40% zniżki na ileś pierwszych przejazdów
** Mytaxi ma teoretyczne stawki od 1,6 do 2,4 za kilometr w kilkunastu przypadkach 100% kursów miałem po 2zł/km

Mytaxi jest po prostu najdroższe
@Brunner: No tak, ale to raczej logiczne, że to klient wybiera z czyich usług chce korzystać. Ja wiem, że większość taxi to mentalne średniowiecze, ale nie powinno się walczyć szkodząc ludziom którzy faktycznie są źródłem utrzymania.
Chcą walczyć z rządem, to niech protestują w sejmie, a nie na ulicach. To przynosi skutek odwrotny do zamierzonego.
@caffe: Ostatnio 30tys protestujących policjantów bardziej przyblokowało miasto, a w weekend udało się to nawet (nie protestującym:) biegaczą... No niestety ale tak jest w tym mieście że każdy tu przyjeżdża po swoją sprawiedliwość i jak tu żyjesz to się przyzwyczajasz... bo najgłośniej zawsze szczekają w takich sytuacjach świeże słoiki które dopiero co kupiły tu mieszkanie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@YoshiTurboMaster: Bo jadą taką trasa jak im pokazuje nawigacja ale jak jakiś Ukrainiec już trochę lepiej poznać miasto to zaczynają kombinować, to samo jest zvodrzucantmi zleceniami za które mają 10zł pobierane z twojego konta( ͡° ͜ʖ ͡°)