Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki pomóżcie. Moja siostra prowadzi podwójne życie. Liczne rozmowy z nią nie pomagają, grozi zrobieniem sobie krzywdy gdy to wyjdzie na jaw. Otóż z Panem "A" jest od 11lat, a z Panem "B" od 7lat. Obydwoje nie wiedzą o swoim istnieniu. Jest idealną kłamczuchą, każdy z nich pracuje za granicą. Gdy jeden wraca do kraju, drugi wyjeżdża pracować. Twierdzi, że kocha obu i nie jest w stanie żadnego z nich wybrać. Za Panem "A" nie przepadam ale nie chce aby sobie życie układał z taką osobą. O jej sytuacji wiem tylko ja i mama. Nie mogę wprost żadnemu z nich o tym powiedzieć ponieważ wyrzuciłyby mnie z domu i zerwały ze mną kontakt. Nie wiem czy pozostawić tę sytuację jak jest czy jakoś interweniować. Jeśli już ta druga opcja to tak, aby nie wyszło na jaw, że to ja. Nie mam pomysłu jak to rozegrać.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 10
SamotnaWybranka: To jej życie, zostaw ją. Prędzej czy później to się rypnie, wtedy nastawiaj popkorn i oglądaj.
Takich sytuacji jest pełno. Skończy się to tym, że A i B dostaną kopa, a ona wybierze sobie pana C.
Także nie przejmuj się i zajmij się swoim życiem, a nie cudzym.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}