Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki, chciałbym w najbliższym czasie kupić sobie pierwszą furkę i strasznie mi się podobają Suzuki Vitary I. Powiedziałbym, że dla mnie idealny, ale nigdy w żadnej vitarze nie byłem i nie wiem czy będzie w niej wystarczająco dużo miejsca za kierownicą, bo 193cm tutaj :/

Ktoś coś wie na ten temat?

#motoryzacja #suzuki
  • 10
  • Odpowiedz
@Ranne_Kapcie: Tak będzie. Znaczy, to jest dosyć subiektywne... Ja mam co prawda Grand Vitare, ale różnice są zasadniczo niewielkie. Tak czy siak, wiele zależy od tego co rozumiesz przez "dużo miejsca" :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ranne_Kapcie: kwestia przyzwyczajenia, da radę się tak wpasować żeby kolanami nie haczyć o kolumnę. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić napędy i ramę na obecnośc rudej, która kocha te auta
  • Odpowiedz
  • 0
@lemek3 Dużo miejsca czyli mam kilka centymetrów zapasu między kolanami a kierownicą :D kiedyś uazem jechałem to sprzęgło i gaz wciskałem, ale do hamulca dotrzeć to było wyzwanie
  • Odpowiedz
@Ranne_Kapcie: #!$%@?, ja mam 190 cm i wchodzę do Ibizy z 2005 roku z czapką na głowie i jeszcze mam zapas od podsufitki. A jak chcesz, żeby ci się nogi mieściły, to rób prawko na C i kup sobie ciężarówkę.
  • Odpowiedz