Wpis z mikrobloga

@defkor: Sam #!$%@? wyjeżdżaj, mam prawo mówić jasno co mi się nie podoba. A jak nie wiesz co prezydent złamał w konstytucji to nie mam o czym rozmawiać z tobą bo musiałeś pod kamieniem siedzieć ostatnie kilka lat.
@defkor: Kogo gdzie nawyzywałem?

1. Nie opublikował wyroków Trybunału Konstytucyjnego art. 190 ust. 2
2. Nie zaprzysiężył legalnie wybranych sędziów TK
3. Zaprzysiężył nielegalnie wybranych sędziów-dublerów TK
4. Naruszył art. 194 ust. 2 Konstytucji, który nie przewiduje możliwości powołania p.o. Prezesa TK
5. Podpisując ustawę o KRS, zamiast chronić niezależność i odrębność sądów i trybunałów (art. 173) oraz niezawisłość sędziów (art. 178) – naraził KRS na podporządkowanie władzy politycznej, czym dopuścił
@skejna: Widzę że nie doczekam tych przykładów. Wybacz zatem, ale mam pełne prawo założyć że są to tylko twoje urojenia. Rozumiesz, onus probandi.

Why so agressive ? Gadasz jak jakiś fanatyk z #neuropa


Tak tak, że niby ja tu się pienię a ty taki mądry xD. Szkoda że nie potrafisz nawet jednego treściwego zdania napisać w temacie który sam zacząłeś
@Serrrek tacy sa najsmieszniejsi
"wypad na czarna" XDDDDD dzieki ze mi powiedziales

Nie chce mi sie z toba dyskutowac, bo widze ze jestes trolem. Sam zaczales od nienawisci, wiec nie bede z takim plebsem dyskutowal.

Zascianek reprezentujesz soba ty bo jestes fanatykiem, tylko ze tej drugiej strony. Wydaje ci sie ze lepszej, ale tak naprawde jestes tak samo #!$%@?.