Wpis z mikrobloga

@Queltas: od 4000 jest kompletna clown fiesta xD

Codziennie sie meta zmienia tam. Jednego dnia masz wysryw Foltesta, a nastepnego Handbuffa. I tak codziennie cos innego xD
  • Odpowiedz
@Kloszo: no nic, spróbuję, jak się nie uda to powalczę w HC. Zrobię sobie Foltesta na Electach i Blue Stripes, jak nie zadziała to zapodam Anivia Armor Upgrade i będzie dobrze
  • Odpowiedz
od 4000 jest kompletna clown fiesta xD

Codziennie sie meta zmienia tam. Jednego dnia masz wysryw Foltesta, a nastepnego Handbuffa. I tak codziennie cos innego


@Queltas: tak jak napisał @Kloszo: codziennie jest co innego. Najlepiej przygotuj kilka gywalnych decków, pogridnuj trochę i zobaczysz czego jest najwięcej. Innej metody nie ma ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@daray89: Szkoda, że mam 2 max 3 dni, bo nie będę mógł więcej do końca sezonu zagrać. I to tylko parę h wieczorem, no nic. Zakasać rękawy i grind. W dwa wieczory wyszedłem z 7 na 18 to teraz lecimy wyżej
  • Odpowiedz
@Queltas: na GM musisz wbić obecnie 122 miejsce na świecie ;) I ile godzin dziennie chcesz grać, 1, 2, 8, 10?

@Kloszo: Powyżej 4000 MMR meta to się kilka razy dziennie zmienia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) wiem bo się kręcę jak g---o w przeręblu ~4100
  • Odpowiedz
@Queltas jak ogarniasz to luźno. Foltest powinien dać radę
@kvvach alchemia zawsze dobra eh (nie trawie tej tali bo mnie kontruje xD). No od 11 to kupa grania przed Tobą i na niższe rangi polecam coś na enginy bo nikt nie przynosi dobrej kontroli
  • Odpowiedz