Wpis z mikrobloga

@DaneQ Mati to takie pieszczotliwe określenie mATEUSZA. po prostu zauważyłem Darwina w Twoin awatarze. Przepraszam, że ciągle zapominam o tym, że dyskutuję z istotami o dużo niższym ilorazie inteligencji ()
@xandra: Tutaj jego wytłumaczenie:
"1. Krążący po internecie post na mój temat jest kłamstwem. Jest to wyrwany z kontekstu żart który został napisany na konwersacji "Hajs zabawa wydział prawa" założona przez studentów wydziału prawa i administracji rok I.

2. Zawsze szanowałem kobiety bo to kobiety mnie wychowały i ukształtowały. Dziękuję moim babciom z całego serca za okazanie miłości którą mogły dać tylko kobiety.

3. Żadna z moich znajomych i przyjaciółek z
@Atomoski: przecież widać po samym charakterze tego tekstu, że jest to żart. A nawet jeśli nie, to przecież to jest tylko jego prywatna sprawa, jesli nie pisał tego publicznie.

Po drugie, studiując adminstrację nie dziwię się, że mógł nie poznać inteligentnych dziewczyn (chłopaków pewnie też).

@xandra: jeśli znasz inną wersję to napisz jak było. Jak na razie mamy tylko screenshota zupełnie wyrwanego z kontekstu.
@Atomoski: a Ty nigdy nie zażartowałeś na FB na śmieszkowej konwersacji ze znajomymi? No bez kitu, ile razy ja pisałem gorsze rzeczy niż on i nie mam sobie nic do zarzucenia ;)
@xandra: czepiacie się chłopaka o nic. To jest dramat jak można człowiekowi niszczyć życie za jeden całkiem śmieszny komentarz.