Wpis z mikrobloga

@kissandfly: Pcha się ta dzisiejsza młodzież, nieproszona, do rozmów dorosłych a potem płacze, że nie nadąża ¯\_(ツ)_/¯ Nie poradził sobie z kilkoma zdaniami, a miałby być takie Himalaje ynteligencji. Żegnam
@trevoz no tu się nie zgodzę. Tzn. wykopkami i innymi anonami z neta nikt się przejmować za bardzo nie będzie, ale po innych politykach były większe pojazdy za mniejsze głupoty. Najlepszym przykładem Petru, którego wypowiedzi były rozdmuchiwane ponad wszelkie proporcje regularnie.
No i szczerze mówiąc wolałabym wiedzieć, czy gościu, który ma mnie reprezentować, uważa mnie za hłe hłe idiotkę li i jedynie na podstawie płci, bo to dużo o nim mówi.
@DaneQ po to właśnie mamy inteligencję żeby ułatwiać sobie życie, a nie czytać przydłygi i bezsensowny komentarz. twoje odpowiedzi wynikają z całkowitego braku zrozumienia tematu. jak to jest być starym? ʕʔ
@kissandfly: odpuść sobie dziecko, widać wypok cie tak rozprasza, że podstawy języka polskiego ci uciekają. A nóż pani zrobi dzisiaj kartkówkę? Nie chcę się przyczyniać do twojej kolejnej porażki edukacyjnej
@DaneQ gorszej porażki edukacyjnej od ciebie to nie ma. stary i niedouczony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

musisz mieć bardzo bogate życie towarzyskie i zawodowe skoro nie masz nic ciekawszego do roboty niż wypisywanie głupot w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@kissandfly: ty masz na pewno bogate życie towarzyskie, szczególnie przed tv. Do tej pory jedynie wysrywasz z siebie kolejne zarzutki ciesząc się jak to dziecko, że ktoś mu odpowiedział. Widać za grzeczny byłem i nie w porę sprawdziłem twoją wcześniejszą twórczość tutaj, nie brnał bym w ten pojedynek z głupotą. No i mam za swoje, pokonałeś mnie doświadczeniem. Idź dalej oglądać "śfinka pipa", ja skończyłem dyskusję
Pobierz DaneQ - @kissandfly: ty masz na pewno bogate życie towarzyskie, szczególnie przed tv....
źródło: comment_PRExvb9NYqVt0ipazjVLGAcu4oKHkpBD.jpg