Wpis z mikrobloga

Może tam były jeszcze lepsze kwiatki?


@Atomoski: pewnie były.

A Morawiecki może napisać, ze cieszy się, że Kubica złamał rękę?


@xandra: móc może, choć akurat ja nie lubię osób, które cieszą się z czyjegoś nieszczęścia. To jednak inna sprawa jakby nie patrzeć, bo Morawiecki wymierzył w konkretną osobę, a nie ogół społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@trevoz: Wygląda na takiego co niewiele potrafi. I o jakim nieszczęściu piszesz? W sumie fakt, urodzić się w Polsce, być katolikiem... No ale są gorsze, można zostać politykiem nie trzymając nawet dziewczyny za rękę, patrz pierwszy sekretarz xDDD
  • Odpowiedz
@xandra: jeszcze tak co do inteligencji kobiet.

Jest masa różnych badań pokazujących, że kobiety są średnio mniej inteligentne od mężczyzn.
Więc można zerojedynkowo popatrzeć na to tak, że kobiety nie są inteligetne, a mężczyźni są.

Tak samo jak mówi się na kobiety "płeć piękna", a na mężczyzn "płeć brzydka" choć są również piękni mężczyźni jak i brzydkie kobiety.. Albo mówi się, że kobiety są wrażliwe, a mężczyźni nie, choć jest
  • Odpowiedz
@trevoz: Na podstawie swoich doświadczeń mogę śmiało powiedzieć, że odsetek mniej inteligentnych osób wśród obu płci jest zbliżony. Poza tym zwróć uwagę na fakt, że kobiety często udają głupie, bo tego oczekują mężczyźni. Będąc różowym można manipulować na wiele sposobów, jednak te inteligentne robią to najlepiej. I to często będąc uważane za głupiutkie...
  • Odpowiedz
No ale są gorsze, można zostać politykiem nie trzymając nawet dziewczyny za rękę, patrz pierwszy sekretarz xDDD


@xandra: a co za różnica czy trzymał za rękę czy nie?

I o jakim nieszczęściu piszesz? W sumie fakt, urodzić się w Polsce, być katolikiem...

Ja tam się cieszę, że urodziłem się w Polsce i jestem
  • Odpowiedz
@trevoz: Wygląda jak mój kuzyn, wzorowy student informatyki (mamusia chwaliła), jak przyszło do rozmowy o Amigach to wymiękł straszliwie, nie wspominając o starszym sprzęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A z nowości też kiepski był. Babska intuicja w tym wypadku motzno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra: z moich doświadczeń mogę powiedzieć, że kobiety mają większe trudności z rozwiązywaniem problemów programistycznych, nawet jeśli składnię języka umieją perfekcyjnie.
I nie jest to tylko mój pogląd, nawet niektóre dziewczyny z mojej grupy na studiach zgadzają się z tym (i przeez to np. wolą z chłopakami robić projekt niż z dziewczynami).

jak przyszło do rozmowy o Amigach to wymiękł straszliwie, nie wspominając o starszym sprzęcie

Informatyk nie musi wiedzieć
  • Odpowiedz
@xandra: mi z wyglądu ten koleś przypomina Elliota Rodgera (szczególnie w najnowszym filmiku), i co w związku z tym? Wygląd nie ma żadnego związku z jego umiejętnościami lub ich brakiem.
  • Odpowiedz
Mati to takie pieszczotliwe określenie mATEUSZA. po prostu zauważyłem Darwina w Twoin awatarze. Przepraszam, że ciągle zapominam o tym, że dyskutuję z istotami o dużo niższym ilorazie inteligencji ()


@kissandfly:

Gwoli wyjaśnienia, Panie precyzyjny, ale też żeby nie naruszać za bardzo bastionu Twojej ynteligencji - w awatarze
  • Odpowiedz
@trevoz: Student informatyki to tylko student, uczą go tego co ma w programie, nie interesuje się jak np ja (wyższe informatyka) demosceną i retrokompami ;) On pewnie obsługuje teraz serwery, ja umiem stworzyć moda na Amigę w protrackerze, czy napisać program w Amosie, co nie znaczy, że nie umiem zrobić strony w bootstrapie, ale ogólnie poszłam w grafikę i muzykę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
czepiasz się. Przecież to tylko zwykły żart.


@trevoz: Może i żartował, ale udostępnił to na swoim profilu, a pakując się w politykę powinien być mądrzejszy i nie publikować takich rzeczy. Takim wpisem udowadnia, że należy do "mniej inteligentnych", co go dyskredytuje jako "polityka".
  • Odpowiedz
@xandra: no i spoko. Ja też mam wielu znajomych, którzy nie robią nic poza tym co potrzebne na studia. Poszli na studia informatyczne tylko ze względu na kasę i zapewne się nie zawiodą.

On pewnie obsługuje teraz serwery, ja umiem stworzyć moda na Amigę w protrackerze, czy napisać program w Amosie, co nie znaczy, że nie umiem zrobić strony w bootstrapie, ale ogólnie poszłam w grafikę i muzykę ( ͡º ͜ʖ͡º)


@xandra: no i też spoko. Nie znam się na tej Amidze, ale szanuję.
Ja np. hobbystycznie piszę dAppsy na Ethereum, co też jest bardzo niszowe i mało kto wie w ogóle o co chodzi, ale lubię to i robię mimo tego, że nie mam z
  • Odpowiedz