Wpis z mikrobloga

Ostatnio kilka osób na Wykopie wrzucało screeny z komentarzy z Facebooka i YT, na których tzw. patrioci nawoływali do mordowania homoseksualistów, wyrażali tęsknotę za Adolfem Hitlerem, proponowali ponowne uruchomienie obozów zagłady itp. [[przykład]](https://www.wykop.pl/wpis/35902121/ostatnio-wykopowe-4konserwy-bardzo-czesto-pisza-ze/)

Pamiętajcie, że publiczne nawoływanie do zbrodni, a także propagowanie ustroju nazistowskiego jest przestępstwem, a każdy kto się o takim przestępstwie dowie, ma społeczny obowiązek powiadomić policję lub prokuraturę.

Ja swój obowiązek dziś wypełniłem. Kilku tzw. patriotów będzie miało wycieczkę do Warszawy na przesłuchanie w prokuraturze. Ciekawe jak będą się tłumaczyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#wykop #lublin #lgbt #marszrownosci #prokuratura #4konserwy #neuropa
InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII - Ostatnio kilka osób na Wykopie wrzucało screeny z ko...

źródło: comment_sw2h0OrTsvoVmwWwEPmALZRKXBvQOi90.jpg

Pobierz
  • 296
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: No brak slow na takie osobniki. Rozumiem, ze urazony jestes tym, tak samo robisz w zyciu, ktos Ci prawde bolesna powie to lecisz do prokuratury? :D Chlopie to jest internet i trzeba z niego umiec korzystac, podchodzic do tego z dystansem. Czyli co z kolegami tez sie wyzywamy czesto co tam czarnuchu. Cos mi grozi?:DD Smiechlem
  • Odpowiedz
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: I tak pewnie sa moje komentarze, trudno, pisze co mi przychodzi na mysl, jak kogos to obrazilo to trudno, w realu tez duzo mowie rzeczy i jakos sie tym nikt nie przejmuje. Poza tym dla Twojej wiadomosci, jakbym dostal wezwanie na komende za mowe nienawisci to bym sie nawet nie pojawil, potraktowalbym to jako zart :). A niech mnie scigaja, to jeszcze wybuchne smiechem, ze traktuja mnie jak przestepce
  • Odpowiedz
@gdziemojdres: No pewnie, ten sebek wyklęty napisał to w kontekście zwiedzania byłego obozu zagłady. Robisz #!$%@?ę z logiki.
A to ad personam właściwie zamyka dyskusję. Przynajmniej wiem z kim mam do czynienia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: Brawo Mirku, dobrze zrobiłeś, oby więcej takich ludzi. Postawa nobliwa i godna naśladowania, nie słuchaj hejterów baranów, mnie też nazywano konfidentem, sprzedawczykiem, kapusiem. Wiesz gdzie to mam? Tak, masz rację :)
Najważniejsze jest poczucie spełnionego obowiązku. A co do poprzednich wpisów, dawno temu, jakieś 6 lat wstecz, obejrzałem reportaż Uwagi TVN o pewnym schronisku dla zwierząt w Polsce (Radysy na Mazowszu), i jego bucowatym właścicielu. Pech chciał że wypiłem tego wieczoru trochę, i postanowiłem napisać coś na adres e-mail schroniska. Oczywiście podpisałem się imieniem i nazwiskiem, i to było wszystko.
W treści było coś o zabiciu szpadlem jego i rodziny, generalnie puściłem wodze fantazji bo byłem wściekły.
Jakieś 2 tygodnie później dostałem wezwanie na komendę (zeznania) i potencjalnie była sprawa w...okolicy wspomnianych Radys (Radysów?), a to drugi koniec Polski.
Pokazali mi wydruk maila, zapytali czy mój, powiedziałem że tak, i mimo że próbowałem sciemniać że nie pamiętam takiego maila i to nie ja pisalem, to nikt mi nie uwierzył. Generalnie stanęło na tym że jest mój podpis, jest treść, mają IP, więc nie trzeba być geniuszem żeby stwierdzić że to jednak cholera ja :)
Przyznałem się, dostałem łagodny wyrok w zawieszeniu, zapłaciłem grzywnę, a do Radys nie musiałem
  • Odpowiedz
Nie żebym coś podpowiadał oskarżonym, ale jeżeli będą twardo się wypierać to dojdzie do rozprawy sądowej, na której będzie również oskarżyciel - autor pierwszego posta. Będziecie wtedy mieli okazję zapytać dlaczego zdecydował się na taki donos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz