Wpis z mikrobloga

Ostatnio kilka osób na Wykopie wrzucało screeny z komentarzy z Facebooka i YT, na których tzw. patrioci nawoływali do mordowania homoseksualistów, wyrażali tęsknotę za Adolfem Hitlerem, proponowali ponowne uruchomienie obozów zagłady itp. [[przykład]](https://www.wykop.pl/wpis/35902121/ostatnio-wykopowe-4konserwy-bardzo-czesto-pisza-ze/)

Pamiętajcie, że publiczne nawoływanie do zbrodni, a także propagowanie ustroju nazistowskiego jest przestępstwem, a każdy kto się o takim przestępstwie dowie, ma społeczny obowiązek powiadomić policję lub prokuraturę.

Ja swój obowiązek dziś wypełniłem. Kilku tzw. patriotów będzie miało wycieczkę do Warszawy na przesłuchanie w prokuraturze. Ciekawe jak będą się tłumaczyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#wykop #lublin #lgbt #marszrownosci #prokuratura #4konserwy #neuropa
InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII - Ostatnio kilka osób na Wykopie wrzucało screeny z ko...

źródło: comment_sw2h0OrTsvoVmwWwEPmALZRKXBvQOi90.jpg

Pobierz
  • 296
  • Odpowiedz
@wziuuuuu: To ma kogoś odstraszyć? Pfffff :D
Jak ktoś ma problem z tym, że się boi jakichś patałachów wielbiących hitlera i tak dalej, kontaktujcie się ze mną (screeny, cokolwiek), ja nie mam obaw i mogę ich wszystkich #!$%@?ć z radością, a na rozprawę pójdę z uśmiechem na ustach.
  • Odpowiedz
@PhoenixSoul: mnie interesuje co napisal, a nie co mial na mysli. nie nawolywal do mordu.
jesli prokuratura sie tym zajmie (w co szczerze watpie) powie, ze ich na wycieczke chcial wyslac. nic mu nie zrobia, ale przez takiego oszoloma jak ty zmarnuja czas. potem placz w internetach, ze sady i policja dzialaja powoli, ale olewaja. nic dziwnego skoro takimi "przestepstwami" musza sie zajmowac.
przypomniales mi "czarnucha" na marszu niepodleglosci. niejaki
  • Odpowiedz
@rychu-petru: Ty jesteś jakiś upośledzony chłopczyku :) ?
To właśnie Honor, szacunek i godność powinny kierować każdym i skłaniać do zgłaszania prosto do prokuratury takich komentarzy. Nie ważne czy na FB, Twitter, czy na onecie. Tak samo w życiu codziennym.
  • Odpowiedz
@gnt_1: Interpretację to Ty chłopczyku zostaw sądowi, OK :) ?
Jak taki typek trafi na rozprawę to następnym razem 5 razy przemyśli napisanie takiego czegoś, a to już jakaś lekcja, nawet (o ile) uda mu się jakoś wywinąć od wyroku...
  • Odpowiedz
@januszbiznesow: chlopczyku to se mozesz mowic do swojego chlopaka a nie do mnie to po pierwsze. Po drugie nie wiem czy warto pisac do Ciebie, skoro piszesz, ze powiedziales ze to Twoj mail a potem sie go wypierales. Ja tam wole komus zwrocic uwage, ze smieci na ulicy, niz anonimowo wysylac screeny do plokulatuly zeby odwalili oni za ciebie brudna robote. Widze, ze mamy rozne pojecie honoru i godnosci, bo
  • Odpowiedz
@januszbiznesow: Ja tam moge codziennie pisac komentarze odnosnie pedziow i lesbijek. A jesli prokuratura ma mnie za to scigac, coz najwyzej zapewnie sobie wakacje, z dostepem do prawie wszystkich wygod jak i prywatnego dentyste i lekarza. Wiec moga mnie scigac, a wszelakie robotki to mnie moga pocalowac, chce isc prosto do wiezienia za MOWE NIENAWISCI. Haha no kretynizm. Ciekawe czy mialbym respekt od razu na wejsciu, za mowe nienawisci. A
  • Odpowiedz