Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że @lakukaracza_ prowadzi swoją prywatną wojenkę z Katolikami, postanowiłem być jego przeciwieństwem i pokazywać okropieństwa tego świata jakie spotykają nas z rąk ateistów. Będę wrzucał to pod tagiem #bekazateistow
Zaczynamy.
Pod koniec XIX w. i na początku XX wprowadzono 4 konwencje genewskie mające regulować zachowania w stosunku do rannych żołnierzy, jeńców i ludności cywilnej. Jak wiemy, w praktyce niewiele to dało, bo XX wiek był pełen okrucieństw. Ciekawostką jednak jest to, że wśród 10 największych zbrodniarzy tego czasu aż 8 definiowało się jako ateiści.

Mao Zedong
Włodzimierz Lenin
Józef Stalin - mimo, że uczył się w prawosławnej szkole z której notabene został wyrzucony.
Adolf Hitler - historycy są zgodni, że z wyznania był ateistą ale i oportunistą.
Chang Kaj-szek
Hideki Tojo
Pol Pot
Kim Ir Sen

Pozostała 2 to muzułmanie Imsail Enver i Yahya Kahn.

#bekazlewactwa #katolicyzm #gimboateizm #4konserwy
  • 84
@Deska_o0: No wcale nie mieszali w to żadnej religii, pewnie Hitler zabijał Żydów nie przez wyznanie a krzywe nosy, a prześladowanie chrześcijan w Korei, Chinach czy byłych krajach komuny to wymysł historyków.
@rakiwo: kosciół katolicki uczy złych rzeczy, wmawia ludziom poczucie winy, tworzy bezrefleksyjnych fanatyków, żeruje na strachu, rości sobie pretensje do oceniania ludzi i twierdzi że tylko on ma moc odpuszczania im grzechów.

Sama instytucja pcha ludzi w nienaturalne stany takie jak celibat, demonizuje naturalne czynności.

Ludzie ktorsy to popieraja są dla mnie xo najmnoej podejrzani.

Chyba że po prostu przeszkadza Ci liczba mnoha "katole", #bekazkatola bedzie odpowiednia?
@rakiwo pomysł nawet fajny, ale wykonanie spie*doliłeś.

Tak na szybko: Po pierwsze księży-pedofili chroni instytucja zwana Kościołem, i to o to zazwyczaj się wszyscy plują, a nie o pojedynczego księdza bo zwyrole są w każdej grupie społecznej, chociaż księża z uwagi na celibat są na dewiacje szczegolnie narażeni.

Po drugie kto popełnia zbrodni w imię ateizmu? XDDD za to w imię religii(również chrześcijańskiej) zabito niezliczoną rzeszę ofiar. Wielu ludzi zabiło w imię
@dqdq1

rości sobie pretensje do oceniania ludzi


Magda Gessler też sobie rości i Karolina Korwin-Piotrowska również. Każdy z nas ocenia innych. Co to w ogóle za argument. Jest jakieś prawo fizyki, które zabrania oceniania innych? Albo jakieś takie prawo moralne?

Sama instytucja pcha ludzi w nienaturalne stany takie jak celibat,

Pcha? Ludzie z własnej woli zostają księżmi i obowiązuje ich celibat. Jak im się znudzi, to mogą sobie odejść i mieć żonę.
@rakiwo: No szkoda że oni z Oficjalnym Kościołem Ateistycznym ie mieli nic wspólnego a nasz Ateistyczny Antypapież Pan Jaweł Drugi wyklął ich swoja antyencykliką "Argumentum Zdupum". Także sorry, nie możemy odpowiadać za ateistów nierzeszonych. Obstawiam i tak że oni pewnie po kryjomu byli katolikami
@elo490500: Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone. Dawajcie, a będzie wam dane; miarę dobrą, natłoczoną, utrzęsioną i opływającą wsypią w zanadrza wasze. Odmierzą wam bowiem taką miarą, jaką wy mierzycie

I to jest Twoim zdaniem argument za Tym, że nie można mieć opinii na temat kogoś/czegoś? Czytałeś w ogóle kiedyś Nowy Testament w całości, czy znasz tylko pojedyczne zdania?
takie zdanie z belkami


@elo490500: Może o to chodziłem temu "Ksiunc" 15 Gdy brat twój zgrzeszy , idź i upomnij go w cztery oczy. Jeśli cię usłucha, pozyskasz swego brata. 16 Jeśli zaś nie usłucha, weź z sobą jeszcze jednego albo dwóch, żeby na słowie dwóch albo trzech świadków oparła się cała sprawa7. 17 Jeśli i tych nie usłucha, donieś Kościołowi! A jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak
@rakiwo: Nie trzeba sięgać do Azji, żeby pokazać jacy miłosierni i tolerancyjni potrafią być ateiści. Mamy aż nadto dowodów lat 1944-90, z naszego kraju. Mojego ojca, który był żołnierzem, pozbawiono zaplanowanego awansu i służbowego mieszkania, tylko za to że wziął ślub kościelny. Pułkownik, zastępca dowódcy jednostki, który za tym stał po kilkunastu latach nawrócił się.