Wpis z mikrobloga

@DmowhoTheKing: znacie takie chaslo jak brak defragmentacji w linuxie, to nie Windows gdzie paczki plików są poszatkowane, co z tego że masz 1GB wolnego jak największą wolna przestrzeń to 5MB razy 200
znacie takie chaslo jak brak defragmentacji w linuxie, to nie Windows gdzie paczki plików są poszatkowane, co z tego że masz 1GB wolnego jak największą wolna przestrzeń to 5MB razy 200


@jajak: O panie, ale żeś się ignorancją wykazał xD Brawo


nie mam pojęcia jak oni to wymyślili, że dla zainstalowania kilka MB trzeba mieć kilkaset wolnego, pewnie mają niby jakiś bufor "bezpieczeństwa", ale przecież I tak mogę tą przestrzeń zapchać
@Nerlo: gurwa... to wy jakoś odwrotnie robicie. Kupujecie telefony do robienia zdjęć i trzymania ich wszystkich na nim z pamięcią 64gb? Może jeszcze bez karty pamięci?

Myślałem, że nie tylko ja określam najpierw wymagania i zastosowania sprzętu który chce kupić i dopiero wtedy szukam sprzętu spełniającego te wymagania.

Dam sobie rękę uciąć, że gdybyś nie robił zdjęć i filmów telefonem, to kupiłbyś telefon ze 256 gb pamięci. Co ty na to?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Marek1991: Co ma pamięć telefonu do tego że android nie umie się nią posługiwać? xD
Że wspomnę chociażby o tym, że pobrane pliki z chrome zawsze trafia do telefonu, zamiast na kartę pamięci. Aplikacje w androidzie chyba <6 też zawsze będą częściowo w telefonie, a sam system to nie wiem na co #!$%@? te gigabajty, bo rośnie sam bez większego powodu