Wpis z mikrobloga

@DmowhoTheKing: ja i moja winda 10 na 32 gb sd xD przed każda #!$%@? aktualizacja. Już mam nawet taki patent ze jak wyskakuje #!$%@? okno ze nie można zainstalować aktualizacja to czekam na kolejny relase czyszczę dysk i instaluje na nowo xD co ciekawe mam tam tylko i wyłącznie system i allplayera xD
  • Odpowiedz
gurwa... to wy jakoś odwrotnie robicie. Kupujecie telefony do robienia zdjęć i trzymania ich wszystkich na nim z pamięcią 64gb? Może jeszcze bez karty pamięci?


@Marek1991: Po co Ci zatem te 64gb skoro i tak karty SD używasz? xD Poza tym 64gb - dostępne dla użytkownika 54. 10GB na soft i appki startowe, rozumiesz? xD To jest chore, że obecnie jakiś zasrany komunikator waży 500mb na telefonie, zerowa optymalizacja.
  • Odpowiedz
Myślałem, że nie tylko ja określam najpierw wymagania i zastosowania sprzętu który chce kupić i dopiero wtedy szukam sprzętu spełniającego te wymagania.

@Marek1991: Większość osób tak robi, tylko w trakcie tego określania zwykle okazuje się, że budżet wymaga kompromisu, a dopiero po czasie okazuje się, że kompromisy, które podjęliśmy nie koniecznie były zgodne z naszymi rzeczywistymi potrzebami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Nie każdy telefon ma slot na kartę, dlatego warto się zastanowić ile pamięci potrzebujemy. Ja np. nigdy bym nie kupił telefonu bez slotu na kartę i mającego 64gb albo mniej pamięci. 128 lub 256 i wtedy nie mam problemów z pamięcią. Z drugiej strony nie pobieram 100 aplikacji, gier w ogóle nie mam, 4K nie nagrywam, więc 128gb jest w zupełności wystarczające.
  • Odpowiedz
@Ranger: kurła gdyby każdy tam myślał jak ty to nie robiliby dysków po 1 TB i więcej.... Pamieć jest tania bardzo, więc nie trzeba czasu tracić na optymalizacje. W javie szybko się pisze apki
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Nie każdy telefon ma slot na kartę, dlatego warto się zastanowić ile pamięci potrzebujemy. Ja np. nigdy bym nie kupił telefonu bez slotu na kartę i mającego 64gb albo mniej pamięci. 128 lub 256 i wtedy nie mam problemów z pamięcią. Z drugiej strony nie pobieram 100 aplikacji, gier w ogóle nie mam, 4K nie nagrywam, więc 128gb jest w zupełności wystarczające.


@Marek1991: Ja nawet nie potrafie
  • Odpowiedz