Wpis z mikrobloga

Witam, ktoś doradzi bo mam problem tylko z fortnite, posiadam dwa monitory i od pewnego czasu podczas uruchomienia pod koniec wczytywania miga czarny ekran i rozciąga. Próbowałem zmienić config i ustawiać tylko do odczytu. Dawałem uruchom jako administrator, sterowniki najnowsze. Wcześniej grałem na pełny ekran w oknie i było wszystko ok. próbowałem nawet reinstall ale nic. Wygląda to teraz tak:
1: W oknie, gra ustawi 1440x900 ale mam 20-40fps no i widać pasek zadań;
2: Pełny ekran, nawet jak ustawię 1440x900 16:10 to jest rozciągnięte. Wcześniej było ok;
3: Pełny ekran w oknie, przenosi grę na drugi monitor i tam się ustawia rozdzielczość tamtego.
Dodam, że znajduję mi rozdzielczości nieobsługiwane przez monitor.
W innych grach nie ma problemu.
#gry #fortnite #rozdzielczosc #problem #epicgames
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mniamniut: GTX 660, być może ale od zawsze działał mi fortnite i nie było problemu, aż tu nagle nie ustawie za skarby świata tego. Ale z resztą gier jest wszystko dobrze czy to bf1 czy quake champions, Jakkolwiek bym nie ustawił tak jest. Pisałem również na forum fortntie ale sposoby tam przedstawione nic nie dały a inni gracze też się zmagają z takim samym bądź podobnym problemem :/
  • Odpowiedz
@mniamniut: Właśnie jak miałem experience to już wszystkie gry odwalały bo ten monitor pokazuje wszystkie rozdzielczości od 640x480 do 2560x1600 a pomija właśnie tą 1440x900 i w panelu NVIDIA ustawiłem "niestandardową" 1440x900 progresywnie i jest ok. A nvidia experience "czytał" wszystkie rozdzielczości i ustawiał w grach właśnie 2560x1600, które nie są obsługiwane przez monitor. Nawet taki nfs hp się nie odpalał. Wygląda jak problem z monitorem ale tak to by
  • Odpowiedz
Odinstalowałem sterowniki w trybie awaryjnym i wszystkie ich pozostałości, po zainstalowaniu najnowszych dalej ten sam problem. Zauważyłem jednak gdy odepnę monitor drugi monitor to gra włącza się normalnie i rozdzielczość jest taka jak trzeba 1440x900 nawet działa pełny ekran w oknie. Po podpięciu znowu rozciąga a przy ustawieniu na pełny w oknie przenosi na drugi. Coś się gryzie ale nie wiem co :/ #fortntie #game #help
  • Odpowiedz