Wpis z mikrobloga

Hej, #wy!
Kto się wybiera do Poznania już w piątek?
Jako poznańskie wykopki wraz z @alyaoo chciałybyśmy was miło przywitać. Tak że wszyscy jesteście zaproszeni na before party ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na początek konkrety, potem się rozpiszę:
19-10-2018
19:30
Cybermachina, ul. Mielżyńskiego 19

Jeżeli ktoś się wybiera na wykład Dawida Myśliwca ( @dkm17 też przychodź do Cybermachiny!) to może się ze mną spotkać już tam. Wykład kończy się o 19, więc nie będzie problemu z dotarciem na before punktualnie. Jeżeli ktoś się nie wybiera to niech przyjdzie prosto na miejsce :P
Co do samego pubu - mamy 30% zniżki na menu. Jakby ktoś nie lubił rozmawiać z ludźmi to ma do wyboru albo ośmielić się piwem, albo zrezygnować ze styczności z wykopkami i pograć na konsoli albo poczytać komiks. Planszówki też są, więc raczej nikt nie powinien się nudzić. Rezerwację mamy na 40 osób, więc mam nadzieję, że nadciągniecie tłumnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co do znalezienia nas - pytajcie obsługę o stolik Wykopu.

W razie jakichkolwiek innych pytań - pisać do mnie albo do @alyaoo.

WAŻNE JEST ŻEBY ZAPLUSOWAĆ PIERWSZY KOMENTARZ!
Osoby plusujące ten komentarz będę wołać w razie jakichkolwiek zmian lub uaktualnień. Nie zwracam uwagi na komentarze o treści "wołaj" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Pozwolę sobie zawołać kilku znajomych, coby na pewno zobaczyli wpis i może zawołali spamlisty swoich miast albo potwierdzili czy się do nas wybierają. Kolejność przypadkowa, proszę się nie obrażać ( ͡º ͜ʖ͡º):
@Jormungand @wielka_glowwa @Saute @Apollo_Vermouth @diagnoza @mpower @kamdz @kokshed
Na 100% o kimś zapomniałąm, więc przepraszam i proszę nie bić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS.


To chyba tyle, jeszcze tylko tagi: #poznan #wykopparty #beforewykopparty

Do zobaczenia!
  • 113
Wołam zainteresowanych (165) z listy piwowpoznaniu
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @gorzka @piciek @Taiffun @jrider @kamdz @gwiezdna @damiinho @falkor81 @FurtaS @gopix @John112 @kanapeczka_z_kanapa @kessubuk @koko_jest_spoko @kromkas @ludzik @maciejkiner @mieffer @mimol @robert83 @saja88 @shymon @Techniq @hofier @shadowsof2 @meskiAndrzej @Marpop @pwone @tVoreQ @Zaff @wik5 @padobar @mr_onion @scharlottka @Trzyszcz @Khrone @tygryszglowagolebia @zaqwsxdsa @
Wołam osoby z naszej grupy wyjazdowej!

@idol89 @MasterSoundBlaster @krzesimir @kptan @BzdziagwaLujka @Stopa_Stefana @gorush @theia @bluck @Apollo_Vermouth @vans @kamil_snk @@mustafek @szymonl @bastex @kwiatencja @MentoZZer @kamilbrawo2 @Jormungand @P4uL

Bardzo proszę i przypominam o prostej aczkolwiek głupiej rzeczy - wpisać się mi na listę tutaj, żeby nie było potem, że ktoś nie wejdzie bo nie ma identyfikatora. ( ͡º ͜ʖ͡º)