Wpis z mikrobloga

Hej, #wy!
Kto się wybiera do Poznania już w piątek?
Jako poznańskie wykopki wraz z @alyaoo chciałybyśmy was miło przywitać. Tak że wszyscy jesteście zaproszeni na before party ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na początek konkrety, potem się rozpiszę:
19-10-2018
19:30
Cybermachina, ul. Mielżyńskiego 19

Jeżeli ktoś się wybiera na wykład Dawida Myśliwca ( @dkm17 też przychodź do Cybermachiny!) to może się ze mną spotkać już tam. Wykład kończy się o 19, więc nie będzie problemu z dotarciem na before punktualnie. Jeżeli ktoś się nie wybiera to niech przyjdzie prosto na miejsce :P
Co do samego pubu - mamy 30% zniżki na menu. Jakby ktoś nie lubił rozmawiać z ludźmi to ma do wyboru albo ośmielić się piwem, albo zrezygnować ze styczności z wykopkami i pograć na konsoli albo poczytać komiks. Planszówki też są, więc raczej nikt nie powinien się nudzić. Rezerwację mamy na 40 osób, więc mam nadzieję, że nadciągniecie tłumnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co do znalezienia nas - pytajcie obsługę o stolik Wykopu.

W razie jakichkolwiek innych pytań - pisać do mnie albo do @alyaoo.

WAŻNE JEST ŻEBY ZAPLUSOWAĆ PIERWSZY KOMENTARZ!
Osoby plusujące ten komentarz będę wołać w razie jakichkolwiek zmian lub uaktualnień. Nie zwracam uwagi na komentarze o treści "wołaj" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Pozwolę sobie zawołać kilku znajomych, coby na pewno zobaczyli wpis i może zawołali spamlisty swoich miast albo potwierdzili czy się do nas wybierają. Kolejność przypadkowa, proszę się nie obrażać ( ͡º ͜ʖ͡º):
@Jormungand @wielka_glowwa @Saute @Apollo_Vermouth @diagnoza @mpower @kamdz @kokshed
Na 100% o kimś zapomniałąm, więc przepraszam i proszę nie bić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS.


To chyba tyle, jeszcze tylko tagi: #poznan #wykopparty #beforewykopparty

Do zobaczenia!
  • 113
  • Odpowiedz
Chyba o 18 trzeba będzie przyjść i zarezerwować sobie miejsce na rezerwacji :D


@Wozyack: nie nie nie, o 18 to trzeba przychodzić i zajmować pozostałą część pubu, rezerwacja będzie cały czas czekać :P

a komentarz dla lubiących plusować, to gdzie? (°°


@maciejg: no właśnie zapomniałam, o śmiesznym gifie też zapomniałam, eh ;_;
  • Odpowiedz
@Limonene:

Rezerwację mamy na 40 osób, więc mam nadzieję, że nadciągniecie tłumnie ( ͡º ͜ʖ͡º)


700 tys. zarejestrowanych użytkowników(wg. Wikipedii stan na grudzień 2017). Niech 5% będzie aktywnych, to mamy 35 tysięcy. Niech 1% z tego pojawi się na #wy, czyli mamy 350 osób. Rezerwacja jest na 40 osób, czyli nieco ponad 10% wykopków które się pojawią, a Ty mówisz żeby przybywali
  • Odpowiedz
@Falkon: cii, dziś tam idę i ładnie zagadam, że chcielibyśmy całość zająć xD Chyba, że zgłosi się kilka osób, które już od 16 będą chętnie i pójdą zająć resztę pubu.
  • Odpowiedz
@nowik: ja idę w piątek rano odebrać swój identyfikator i jeszcze trójce znajomych, jak mi podeślecie listę swoich (najlepiej w Excelu ( ͡º ͜ʖ͡º)) to też mogę zgarnąć i jak przyjdziecie na bifora to wam po prostu rozdam. Spokojnie, tam będziemy wpuszczać wszystkich, ewentualnie zniżki na barze nie będzie :P
  • Odpowiedz