Wpis z mikrobloga

dzieciaki dorastające w polsce na początku XXI wieku dzieliły się na dwa typy:

- te które miały więcej niż 80 iq i stosując się do instrukcji potrafiły połączyć się z prywatnym serwerem wowa
- no i na te upośledzone grające w tibie, metina czy inne gówno

szczerze współczuję wszystkim którzy byli zmuszenie marnować czas po szkole grając w jakąś #!$%@? tibie xd albo metina
wow>wszystko>kupa>tibia/metin

#takaprawda #mmorpg #gry #wow #worldofwarcraft #metin #tibia
P.....a - dzieciaki dorastające w polsce na początku XXI wieku dzieliły się na dwa ty...

źródło: comment_DeRrFKUjRamHrCIHt0IsWT3CfN2pjffy.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • 0
@Tyrande na wotlku nie ma już bugów, obecnie już wszystko ogarnęli. Sam pograłbym w bfa ale też bieda. Jak szukasz serwera to zapraszam na subwell, #!$%@? no ale to ostatnia pozostałość po świetnych czasach wotlka na priwach
  • Odpowiedz
A i jeszcze jedno mogę napisać, skoro już o wowie gadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

FOR THE ALLIANCE!!! Anduin jest fajniutki, a horda śmierdzi i śpi w chatkach z kupy.
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: wszystkie rzeczy o których piszesz pochodzą z Ultimy Online (1997 rok wydania). WOW powstał dopiero w 2004 roku ( 7 LAT PÓŹNIEJ ) i skorzystał z wielu gotowych rozwiązań zaczerpniętych z Ultimy która to właśnie jest uważana za matkę MMORPG.
Mało tego w Polsce powstał pierwszy prywatny serwer UO ( Clair's Lair ) który niektórymi rozwiązaniami potrafił inspirować główny shard UO przy kolejnych patchach.
Proszę więc przestać przypisywać WOWowi zasługi
  • Odpowiedz
Ja się właśnie zastanawiam jak będzie wyglądał classic od blizza. Wiadomo, że będzie grafika poprawiona krain/postaci itp. żeby była odpowiednia na 2018 rok. Ale czy sama gra będzie taka sama? Podejrzewam, że np talenty i skile będą te same, bo fani by ich zjedli...
I ciekawe jak to będzie z płatnościami, może będzie trzeba abonament tylko wykupować?
  • Odpowiedz
@Tyrande: zobaczymy juz za niecaly miesiac. Cos mi sie wydaje ze pewnie sie ludziom znudzi szybko no ale zobaczymy. Tak wszyscy strasznie tego chcieli to moze będą grać.
  • Odpowiedz
@MirkobIog runescape skończył się wraz z update który wszedł z datą która jest na jpg w moim poprzednim poście. Jeśli twierdzisz, że teraz rs żyje to od aktywności graczy w 2006 dostałbyś zawrotów głowy :p.
  • Odpowiedz
@2cool2beAgod panie kolego ja mam konto od początku 2005 i swojego czasu byłem w top10 PL. Nie mówię że jest taka jak kiedyś. Mówię że ma się dobrze, bo to prawda, zwłaszcza że każdy musiał zaczynać od nowa.
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: Ja akurat grałem na publicznym serwerze na abonamencie, ale zgadzam się w zupełności. Tak jak Tibia jeszcze to był jakiś przełom, to #!$%@? Metin xD ja #!$%@? to taka biedacka wersja WOW'a #!$%@? w każdym aspekcie, tam nie ma absolutnie nic. Zero czegokolwiek, nudna jak flaki z olejem, nie ma chyba nudniejszej gry, chyba euro truck simulator nawet więcej wymaga.
Brzydka i nudna to tak w dwóch słowach.
W wowie
  • Odpowiedz
ludzie czy wy nie widzicie piękna polskich serwerów? mówicie że zbugowane i macie rację ale dla gimbusa to nie było ważne czy mob castuje za ściany, czy boss działa poprawnie. Polskie serwery to coś pięknego, te specyficzne communiy które na nich się wykształciło. To był miejsca w których zbierali się różni ludzie z całej polski, były serwerowe osobistości które znał każdy i podziwiał, byli śmieszki które ciągle pisały głupoty na czacie. Grając
  • Odpowiedz