Wpis z mikrobloga

dzieciaki dorastające w polsce na początku XXI wieku dzieliły się na dwa typy:

- te które miały więcej niż 80 iq i stosując się do instrukcji potrafiły połączyć się z prywatnym serwerem wowa
- no i na te upośledzone grające w tibie, metina czy inne gówno

szczerze współczuję wszystkim którzy byli zmuszenie marnować czas po szkole grając w jakąś #!$%@? tibie xd albo metina
wow>wszystko>kupa>tibia/metin

#takaprawda #mmorpg #gry #wow #worldofwarcraft #metin #tibia
P.....a - dzieciaki dorastające w polsce na początku XXI wieku dzieliły się na dwa ty...

źródło: comment_DeRrFKUjRamHrCIHt0IsWT3CfN2pjffy.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
@Asterling: no zupełnie niczym, gra stworzyła gatunek mmo w obecnym wydaniu, gra w którą grało 10 mln osób no niczym się nie wyróżniało. Przecież pomysły które spopularyzował wow to teraz są podstawą gier: instancje, podział na tanków hili i depesów itd. Dodatkowo gra porządnie wykonana, ze świetnym klimatem.
  • Odpowiedz
  • 30
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa mialem w podstawówce smiecia fana wowa. Mial autyzm i cale dnie kolorowal kwadraciki na kartce w zeszycie. Ale grindowanie levela po 20h na dobe i bicie jednego bossa przez miesiac mu szlo wyśmienicie. Było widać ze był stworzony do tej gry xD
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: Znałem takiego jednego, jak ty to mówisz z IQ większym od 80. My sobie graliśmy na luzaczku po koleżeńsku razem w metinka dla rozluźnienia, a ziomek, który #!$%@?ł w Wowa pojawiał się po tygodniu w wspomnianej szkole i wyglądał jakby słońca przez ten cały tydzień nie widział, taki już wasz obraz xD
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: pamiętam jak będąc w podstawówce prosiłem informatyka z mamy pracy żeby mi pobrał wowa XD
Gościu mi tłumaczył, że się nie da bo trzeba płacić abonament, tydzień później ja jemu tłumaczyłem jak grać na prywatnym serwerze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz