Wpis z mikrobloga

dzieciaki dorastające w polsce na początku XXI wieku dzieliły się na dwa typy:

- te które miały więcej niż 80 iq i stosując się do instrukcji potrafiły połączyć się z prywatnym serwerem wowa
- no i na te upośledzone grające w tibie, metina czy inne gówno

szczerze współczuję wszystkim którzy byli zmuszenie marnować czas po szkole grając w jakąś #!$%@? tibie xd albo metina
wow>wszystko>kupa>tibia/metin

#takaprawda #mmorpg #gry #wow #worldofwarcraft #metin #tibia
P.....a - dzieciaki dorastające w polsce na początku XXI wieku dzieliły się na dwa ty...

źródło: comment_DeRrFKUjRamHrCIHt0IsWT3CfN2pjffy.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
Dobra dobra WoW to jedna z najlepszych gier MMO i prawda jest taka że w Polsce prywatne serwery miały się dobrze nawet bardzo dobrze. Pamiętne czasy zbudowanego fantasy age ile tam się człowiek nagrał później jakieś trollhamery apocalypse wow i jeszcze parę innych. Miło wspominam tamte czasy aż by człowiek wrócił na taki serwerek. #nostalgia motzno
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa:

spopularyzował nie wymyślił. I nie nie było takiego podziału. Były klasy które mogły tankować i uzdrawiać ale tak prostego podziału że potrzeba 1 tanka 1 heal i 3dpsów to zasługa wowa.


Lineage 2 był wcześniej jak i inne gry. Niech zgadne, grałeś tylko w WoWa i nie wiesz o co chodzi?
  • Odpowiedz
Ja grywalem w Diablo 1,2. Trochę w wowa. Raz mnie nerdy zaprosily na lan party i pokazali Tibie którą katowali calymi dniami. Nie moglem w to uwierzyć, jak można grac w takie gowno. Chyba nawet #!$%@? cos w styly: ej jaja se robicie A teraz pokażcie te waszą gre( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@2cool2beAgod: runescape byl piekny, zaczalem grac w 2/3 klasie podstawowki wiec to bedzie wlasnie okolo 2006 roku, za 2/3 lata przeszedłem na długi czas na metina. Grałem dziewczyną z nickiem ziomka, bo nie umiałem założyć sobie konta, a on dał mi gotowy 4 lv XD. Te początki na goblinach, pierwsze sety, ten granatowy, zielony i w końcu rune, ale bujałem się z chainbody, bo nie umiałem zrobić dragon slayera XD. Pamiętam
  • Odpowiedz