Wpis z mikrobloga

Swego czasu kupiłem subskrypcję Xbox Game Pass, jednak zapomniałem wyłączyć cyklicznego rozliczania, dzisiaj pobrało pieniądze z konta i przedłużyło mi subskrypcję. Chciałem anulować ją i odzyskać pieniądze, tak jak to się udało mojemu znajomemu, gdy też się zapomniał, ale kliknięcie Anuluj w Subskrypcjach wyświetla mi komunikat, że opłata została uiszczona i muszę się kontaktować ze wsparciem. W wsparciu wpisując odpowiednią frazę zostaję odesłany do artykułu, artykuł odsyła mnie do instrukcji anulowania subskrypcji, która każe mi anulować ją w taki sam sposób jak sam robię, a to odsyła mnie jak wcześniej napisałem do wsparcia, które odsyła mnie do artykułu, a te do instrukcji. Tak w kółko, błędne koło, mam wrażenie, że to jakiś żart ze strony Microsoft czy coś, wiodąc za rączkę po niekończącej się ścieżce anulowania subskrypcji! Pomocy () #kiciochpyta #microsoft #informatyka
  • 5
@Dziekciu: Jak sobie z tym poradziłeś? Mam teraz ten sam problem. Zapomniałem anulować i obciążyli moje konto na 57pln, nic nie pobrali bo na koncie nie ma środków, ale zalegam z opłatą. Jak to cofnąłeś?