Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
czy uwazacie, ze w powiedzeniu podczas #seks chlopakowi, zeby wzial mnie jak dziwke jest cos zlego xD? on sie obraził i mowi, ze nie spodziewal sie czego takeigo po mnie, a ja sie czuje jak gowno. Chwile o tym pogadalismy, ale on twierdzi, ze nie moze mnie w ten sposob traktowac (a mi chodzilo tylko w lozku, a nie w zyciu xD) Nie wiem co teraz, mi czegos brakuje, ale szanuje tez jego poglady. Nie wiem co robic.

#zwiazki #logikarozowychpaskow czy #logikaniebieskichpaskow ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 33
@Shyvana: Popieram koleżankę, facet w większości przypadków się dostosuje. A samemu zacząć jechać z tematem, to jedynie można zostać zwyzywanym od #!$%@?ów, szansa 50/50. Kobieta ma ten przywilej, że może przewodzić w takich tematach bez oskarżeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shyvana: Dokładnie. Dużo kobiet popełnia ten błąd, bo powie gościowi, żeby brał ją na ostro, ale to tyle co zrobi i resztę ma odwalić on. Ile razy miałem sytuację, że słyszałem coś w stylu

WEŹ MNIE JAK DZIWKĘ, MOŻESZ ZROBIĆ CO CHCESZ


no zajebiście, tylko że... laska leży, jak wór z piaskiem. No to jest dla mnie żenujące i myślę, że dla masy gości też, bo kompletnie nie wiesz co możesz
@agaciksa: Na mnie działa, "weź mnie jak dziwkę" jest jasnym i zrozumiałym komunikatem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem jak można się o coś takiego obrażać. Jak on to w ogóle argumentuje? Jesteś zła bo lubisz dobre ruchanie? No gurwa. To musi być zarzutka.
@AnonimoweMirkoWyznania: Chcesz seksu jak dziwka?
Najpierw kaz mu sie polozyc, wez olejek do masazu i wymasuj mu wszystkie miesnie, tak zeby cale zmeczenie i stres po pracy ucieklo. Musisz robic masaz przynajmniej przez te pol godziny jak jestes dobra. Nastepnie usiadz na nim i go ujezdzaj tak zeby jego przyjemnosc byla jak najlepsza i jak najdluzsza. Nie zapomnij caly czas mowic seksowne rzeczy, oraz to jak bardzo wielbisz jego czlonka. Jak