Wpis z mikrobloga

@Pisq ja!! :) Właśnie też wczoraj sprawdzałam na Mirko czy nie ma nic pod takiego grafconf i nie ma, więc już myślałam że nie będzie reprezentacji wykopu w Toruniu :p
@Pisq: aah, ja musiałam sobie nocleg zabookować, bo nie ma powrotu do Wrocławia wieczorem XD teraz widzę na grupie networkingowej, że w promieniu 5km nie ma miejsc w hostelach
@WernerHeisenberg ja się poza edu zawiodłam na Gąsce... W zasadzie żadnej treści, poza tym że robiła to i tamto, a jej ćlamkanie do mikrofonu mnie dobiło () a taką pokładałam nadzieję w tej prelekcji. reszta całkiem fajna. Kolega był na warsztatach o walidacji biznesowej i mówił że fajnie ;) chociaż do tej pory nie udało mi się z niego wyciągnąć o czym to było xD
@Pisq: @WernerHeisenberg: eduweb specyficzne, ale w sumie dopiero po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy o chamskiej reklamie naszła mnie refleksja, że no faktycznie. Z drugiej strony nie jestem w ogóle zainteresowana tematem UX/UI więc może dlatego było mi wszystko jedno :p
Przy Gąsce strasznie się męczyłam. Po pierwsze to ciamkanie i ewidentnie duża trema, ale pomijając sposób w jaki mówiła, to odbierałam dosyć negatywny vibe. Miałam wrażenie, że parę razy podkreślała