Wpis z mikrobloga

@czapkakoloruczerwonego: w takim razie tobie średnio to wychodzi.
1. Brak informacji, że grał w nowe BO4, wniosek brak porównania.
2. Później napisał, że nie interesuje go tematyka scifi. OPa możemy wnioskować, że interesuje, bo jest skłonny kupić ten tytuł.
3. w COD 2/4 nie było trybu Battle Royal. OP jest ewidentnie zainteresowany tym trybem, więc znowu, brak porównania.
@djocznik: sam jestem ciekaw bo zastanawiam sie nad kupnem, podobno recenzje zbiera dobre od 8/10 8.5/10 do 9/10 takze chyba nie jest zle. Glownie ciekawi mnie blackout zeby z ziomkami pograć ale nie wiem czy warto dla jednego trybu wywalać sianko.
@Karpovitch: też mi się fajnie grało w te stare części, natomiast bardziej myślę teraz w kategoriach wieczornego casualowego postrzelania sobie, czego na ps4 wydaje mi się, że nie ma. Blackout też mnie interesuje
@czapkakoloruczerwonego: szukam po prostu czegoś, żeby sobie postrzelać - w codach było to zawsze przyjemne :)
@Cinek88: gdybyś się zdecydował jednak kupić, to też bym chętnie pograł w blackouta - moglibyśmy się zgadać :)
@djocznik: Ja to kupuje, bo jestem mega fanem trybu zombie od Treyarch :) na multi też bardzo dużo zawsze grałem, ale tylko w te CoDy od Treyarch, bo kupowałem je dla zombie. Myślę że tak to bym tylko przeszedł kampanię i chwilę pograł na MP, więc ciężko powiedzieć, czy warto. Grać się da całkiem przyjemnie, ale patrzę na to z trochę innej perspektywy. Natomiast dla zombie bardzo warto :)