Wpis z mikrobloga

Wczorajszy post odnośnie Astona i M2 wzbudził większe zainteresowanie, niż info o zakupie przeze mnie Tesli.
Tylko kilka osób rozpoznalo, że na zdjęciu nie ma DB9.
Wracając jednak do tematu, biorąc wszystkie za i przeciw wybrałem Astona. Nie ma to być daylidriver a auto na weekendowe wypady z moim #rozowypasek.
Cena, bo takich pytań pada najwięcej, zamknę się w 810k nok, czyli ciut więcej niż zakładałem i o prawie 100k więcej niż Tesla. Poprzeczkę trzeba podnosić.
Jak się uda w poniedziałek jadę ogarniać papierologie, a jak wszystko pójdzie po mojej myśli to 21 zajadę do stolicy na 3 dni bo muszę ambasadę odwiedzić.
#motoryzacja #carboners
localgoodness - Wczorajszy post odnośnie Astona i M2 wzbudził większe zainteresowanie...

źródło: comment_77P1IxiNf9WgrbveoayJB6q1UyROb232.jpg

Pobierz
  • 13
@localgoodness: zajrzałem do wczorajszego wpisu i już widzę swój błąd. Jaki zapas liczysz na serwis/naprawy rocznie?
Sąsiad jeździ AM (tylko nowym) i traktuje go jako codzienne auto; w końcu do pracy i tak jeździ bez pasażerów, więc życzę dobrej zabawy, nie tylko w weekendy:)
@localgoodness:

kredo, tutaj nikt nie bierze aut za gotówkę, jest to zwyczajnie nieoplacalne


Dlaczego? Serio pytam. Trochę nie rozumiem zadłużania się na rzecz, która codziennie traci na wartości, szczególnie w przypadku kiedy w najbliższych latach prawie dwukrotnie ma wzrosnąć oprocentowanie kredytów.
@Stashqo z prostej przyczyny, tutaj auto będące w kredo możesz sprzedać na drugi dzień, bez żadnych problemów czy dziwnych cesji. Klient kupuje pieniądze idą do banku w którym brany był kredyt. Sprzedałeś taniej oddajesz resztę chajsu, sprzedałeś drożej masz kasę dla siebie.