Wpis z mikrobloga

@Onbehalf: zależy - jak mam ciężki dzień, gdzie dużo się dzieje i problem rodzi problem - wracam z bólem głowy = nie robię nic produktywnego
jednakże zwykle wracam i mam czas na siłkę/zajęciem się jakimś hobby
  • Odpowiedz
@Onbehalf: dużo więcej radości sprawia załatwianie spraw 5 na raz niz tak siedzieć i przepisywać tekst z okna do okna. Ogólnie najczęściej wracam, jem, odpoczynek i albo biegać albo skakać albo ćwiczyć, powrót prysznic i nauka/czytanie/komp. Czasem trzeba się zmusić ale tryb 8h pracy mi sprzyja
  • Odpowiedz
On average, Instagram users spent 53 minutes per day with the Android app in June


@nairoht: Nie wiem. Bo ludzie lubią podglądać innych ludzi i zazdrościć im "zajebistego" życia.
  • Odpowiedz
tak mniej więcej ile godzin dziennie możecie poświęcić na rozwój, biorąc pod uwagę godzinny dojazd i powrót z pracy?


@Onbehalf: tą godzinę w jedną i w drugą możesz poświęcić na czytanie/słuchanie audiobooków w zależności od tego, jak dostajesz się do pracy.
a co do samej pracy, to czasem jestem wykończona psychicznie i nie mam ochoty robić nic, czasem znajduję czas na hobby i kreatywne rzeczy
  • Odpowiedz
@duzy_mamut te wyżej postawione na pewno. No chyba, że mowa o stresie - tego masz wywrotkami dostawę codziennie.
Ale praca polegająca na przepisywaniu Excela czy ściemnianiu to tak średnio na jeża praca.
Na zmęczenie psychiczne wg mnie dobry jest jakiś wysiłek fizyczny, kąpiel, książka. Piwko też dobre, ale łatwo sie uzależnić. No i gry komputerowe, ale w nie grają przecież (wg niektórych) tylko mało inteligentni
  • Odpowiedz