Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: nie złapałeś głównego wątku mojej wypowiedzi. Nowej się zachwycają. Ale niech nie traktują samochodu jako synonimu bogactwa czy powodzenia.
No mnie nie śmieszy jak kupowanie samochodu na który kogoś nie stać.
  • Odpowiedz
@Unik4t: Co innego jest życie ponad stan a co innego kupowanie auta na jakie cię stać. Nikomu już dzisiaj nie imponują stare mercedesy a na nowe trzeba mieć już sporo kasy
  • Odpowiedz
Jak dla mnie to super auto. Sama jestem posiadaczką i nie narzekam. Do miasta idealne -wszędzie się wciśniesz i mało pali:) A co za różnica czy dla faceta czy dla kobiety? Ważne ze masz czym jeździć ;)
  • Odpowiedz
@fan_comy: jaki silnik? Ponoć #!$%@?ą sporo oleju i elektryka się #!$%@?
@Marq91: ma być 1.4 benzyna bo znajomy sprowadza i dla mnie by była po dużej taniości
@musztym: no właśnie opinie ciągle słyszę, że to dla bab ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Myszoskocznia: a ponoć ruda jest tylko jak był jebnięty bo z tego co czytałem IV była dobrze zabezpieczona
@brzoza0989: tylko, że ta moja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cwlmod: tak więc niech kupują akta jakie mogą, nikomu nie żałuję. Śmieszy mnie kupowania auta na które ktoś wydaje większość kasy, a potem jeszcze dorzuca kawał kasy w użytkowanie - ale "somsiad bemdzie widział jaki mom samochód dobry hehe". Tylko tyle. Przecież ani nie każe ludziom kupować szarego starego golfa, ani im nie zabraniam wywalać rocznego dochodu na samochód. Po prostu mam inne podejście do kupna auta.
  • Odpowiedz
@Chudzinx: panie, ja nawet nie wiem xD kupiłem jakieś używanego, ojciec tam doradzał co i jak, samochód z 2004 roku, jeździ od roku (momentu zakupu) bez szwanku, ja przy nim robiłem tyle co zajazd na stację i tankowanie paliwa, na przegląd dałem, koleś powiedział, że ok, stówę wziął i elo. Wiem tylko, że ten model, który mam ma jakieś inne światła z przodu bo był taki okres gdy zrobili "nową"
  • Odpowiedz