Wpis z mikrobloga

@Trique: ja tych nowych samochodów to nie kojarzę bo wszystkie robione na jedno kopyto :D i dowolny znaczek można przyczepić gdzie kolwiek :D
  • Odpowiedz
@Chudzinx: Fajne auto, mam trójeczkę 1.6 GTi 120 konną i naprawdę wdzięczne.

Z tym że #!$%@? się jak cyganka przy ekspresówce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko że konstrukcyjnie jest to tak prosty samochód że łatwo zdiagnozować usterkę a jak ją 100% diagnozuję to naprawiam samemu bez mechanioków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Można się przez to podstaw mechaniki nauczyć no i oszczędzić trochę
  • Odpowiedz
@Chudzinx: przeciez to jest swietne auto. Bezawaryjne, latwe i tanie w utrzymaniu, wszedzie sie zmiescisz, i tak dalej. A co do tego czy chlopowi wypada: jezeli auto ma ci odebrac meskosc, to popracuj nad meskoscia, nie nad autem.
  • Odpowiedz
@Chudzinx: czy ci będzie wstyd, to zależy od ciebie Mirku, ale domyślam się, że z tym pytaniem to bardziej śmieszkowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
mi chyba byłoby wstyd jeździć tylko jakimś wieś-tuningiem ze "sportowym" tłumikiem - poza tym myślę, że bujałbym się bez żenady nawet Smartem, czy Priusem ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie nie wiem jak byłoby z jakimiś chińskimi i
  • Odpowiedz