Wpis z mikrobloga

@salmonistasty: ja kiedyś miałem nabłyszczacz do naczyń w identycznym pojemniku jak normalny płyn do naczyń tylko nazwa się różniło bo nawet etykieta podobna to tez o mało nie pomyliłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Niebadzlosiem:

@salmonistasty: A orientujesz się może czy wychodzi drożej/taniej niż zwykłe w zlewie :D? Bo tam jakieś magiczne sole i kostki się sypie + prądn a grzalkę i te wirniki. Zawsze dobrze doczyści czy musisz coś poprawiać :)? Myjesz jakoś wstępnie przed wsadzeniem do zmywarki czy prosto patelka z palników jeszcze z przypalonymi resztkami a to da radę ;d?

@Niebadzlosiem:

Największą wartością dodana jest twoj wolny xzas który zaoszczedzasz.
@salmonistasty: dokladnie zmywarka dobra rzecz dla takich leniuszkow jak ja, wszystko wrzucam do zmywarki i sie smieje sam do siebie ze nie musze #!$%@? szczotka ktora ledwo domywa #!$%@? olej z patelni, moj dream sie spelnil. Do czasu jak nie wyjeachlem do UK i nie zaczalem pracy na zmywaku. Koszmar wrocil.
A orientujesz się może czy wychodzi drożej/taniej niż zwykłe w zlewie :D?


@Niebadzlosiem: Jak wydajnie myjesz pod bieżącą wodą zestaw obiadowy 12 talerzy + sztućce to sama woda i ścieki będzie kosztowała 1-2 PLN.
Jak w misce to taniej ale trudniej się myje.

Cykl zmywarki to ~50gr tabletki sól i nabłyszczacz, ~60-80gr prąd, 10-20gr woda.
Jak mniejsza zmywarka (6 kompletów) to prąd i woda taniej wyjdzie kilkadziesiąt procent.