Wpis z mikrobloga

https://www.hltv.org/news/25040/liquid-kinguin-round-out-supernova-csgo-malta-list

Kinguin zaproszone bezposrednio na Malte (150k dolcow ) z VP ,Liquid, BIG itd. Wcześniej bezposredni invite na Toyota Master Bangkok teraz tu. W koncu bedzie szansa ruszyc sie w gore z rankingiem i powalczyc z topka. Podobno robote robi tam nowy manager, moze drugi Roman VP rosnie :D Możliwe,ze za niedlugo bedziemy widywali ich regularnie na duzych eventach. Marza mi sie Katowice i taki Kinguin albo Ago !

#csgo
  • 7
@Spectators: Hej,
Co do managera, to dobry 'pucuś' pewnie może zrobić dużo hałasu, ale kto by chciał drużynę, która po prostu na to nie zasługuje, żeby później oberwać od społeczności za zaproszenia? Kinguin zasłużyło swoimi wynikami, więc manager ma ułatwione zadanie, bo po prostu takie drużyny warto mieć na turnieju. Nie powiększałbym jego zasług.

Co do polskich teamów, to zgadzam się i dla mnie wszystko jedno, czy dostanie się AGO/Kinguin/Virtus.pro, jednak
@dymk: Mi juz szczerze mowiac Vp zbrzydlo, wiecej tam afer/dram a mniej grania. Teraz oglada sie ich zeby posmiac itp. Dlatego kibicuje Kinguinom i AGO i w sumie jeszcze PACT rosnie w sile. Piszac o managerze mialem na mysli info od znajomych, ktorzy sa blisko zawodnikow.

Tak czy inaczej Liquid czy BIG to top5 a wsrod nich Kinguin z 17miejsca gdzie po drodze sa inne lepsze zespoly. Mam nadzieje, ze w
@Spectators: Ja w sumie nie mam nadziei, ale chciałbym taki skład. Realistycznie na ten moment scena jest za słaba indywidualnie- każdy skład ma duże braki, a liczyć na życiową formę nie ma co, bo tacy zawodnicy jak Minise, Furlan czy Michu właśnie z tego słyną, że formy nie utrzymują (a co dopiero życiówka...).