Wpis z mikrobloga

Tym razem coś dla #rozowepaski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Portmonetka wykonana z włoskiej skóry garbowanej roślinnie w pięknym granatowym odcieniu. Podwójna klapa, po otwarciu pierwszej ukazuje się jedna przegroda i dwie kieszenie na karty, po otwarciu drugiej klapy znajdziemy dwie przegrody i cztery kieszenie na karty. Także myślę, że całkiem pojemny portfelik :)

#pepciozaszyje <<< zapraszam do obserwowania tagu jeżeli chcecie być na bieżąco z moimi wyrobami

#diy #leatherworking #chwalesie #portfel
Pepcioza - Tym razem coś dla #rozowepaski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Portmonetka wykonana z włosk...

źródło: comment_yNnVl8IeNiwJLyTS96fKkrdhmENmnP9T.jpg

Pobierz
  • 16
@Anal_i_zator: No dobra, ale dlaczego? :D Jakość produktu jest #!$%@?? Bez sensu jest wydawanie na coś takiego pieniędzy? Wittchen czy Peterson jest tańszy i lepszy? Pewnie że dla mnie super, ale takie coś nie powstaję w 2 godziny jednego wieczora przy biurku, niestety.
@Anal_i_zator: no fakt, to nie jest coś dla osób które interesuje naszywka na produkcie. Jednak to że tobie się subiektywnie nie podoba nie sprawia że nazywanie ludzi jeleniami jest w porządku. W tym przypadku najdroższy jest czas, wszystko jest wykonywanie ręcznie, na prawdę ręcznie, a nie ręcznie na maszynie jak ktoś już kiedyś tak sugerował :p
@Pepcioza: Super, gratuluję umiejętności. Śmieszy mnie ból doopy januszy, którzy narzekają, że 350zł to drogo jak na ręczną robotę... ręce opadają. Najlepiej jakby wszystko za darmo oddawać tym burakom bo chińskie tańsze. Mam nadzieję, że Ci się dobrze wiedzie bo niestety w Polszy rzemieślnicy mają przesrane.