Wpis z mikrobloga

Siema mirki ( ͡º ͜ʖ͡º)

Potrzebuje waszej pomocy w doborze sprzętu na przyszły sezon w rozsądnej cenie tzn coś na co się nie będę wkurzal.
Po kolei: namiot 2 osobowy na 2 łóżka i stolik + trochę rupieci. Bylo by fajnie żeby w deszczu nie padało mi na łeb. Myślałem o tym NAMIOT bivvy 2-MAN + TROPIK 10000mmHH eXtreme PRO!
Lozko, najlepiej fotel z dopinanym podnozkiem co by zajmowało mniej miejsca.
FOTEL KRZESŁO ŁÓŻKO Elektrostatyk F5R + PODNÓŻEK
Ponton do wywozek i spinningu 2 osobowy. Z możliwością montażu sondy. I tu nie wiem jaki. Fajnie żeby miał ławeczki i żebym nie wracał w plaw co się w tym roku zdarzyło. Myślę że do 1000zl ale wolałbym mniej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Echosonda myślałem o garmin 350c
Chyba że wg was lepiej kupić łódkę zanetowa z echo? Ale to już chyba sporo drożej.
Kołowrotki na minimum 400 metrów 0.3 preferuję z wolnym biegiem myślałem o około 250 zł do 300 za sztukę.

Przeglądam sprzęt od 3 tygodni i nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@ku2yn wolam Cię Panie fox który miał dodawać filmy na tagu #karpiolog i nie dodaje oszukista. Wolam bo trochę tego testowałes.

#wedkarstwo #karpioholizm #turystyka bo się znają na namiotach. #pytanie

Zdjęcie dla atencji ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz Exymus - Siema mirki ( ͡º ͜ʖ͡º)

Potrzebuje waszej pomocy w doborze sprzętu na przysz...
źródło: comment_jFWjMn3Sy9EVi7I92VpiTsX1xKho1T2l.jpg
  • 23
Siema! Albo się nie ma! Widzę i piszę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Jeżeli chcesz porządny namiot to z Twoimi wymaganiami w tej chwili lepszego niż FOX ROYALE XXL nie znajdziesz. Wśród moich znajomych (oprócz mnie) użytkuje go ponad 10 osób. Mieści 2 osoby, a miedzy nie spory stolik i wszystkie graty. Ponadto wygoda ze względu na wysokość (bodajże 183cm w najwyższym punkcie). Na reszte odpowiem za chwilę.
Jeśli chodzi o ponton to dwuosobowy ze stałą pawężą w tej cenie nie dostaniesz, chyba że używkę. Najtańszy 1200zl Ponton KOLIBRI K280TL z odwiązywaną pawężą.

Ten elektorstatyk spoko ale na pewno nie będzie najwygodniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Echosonda nie pomogie bo si nie znam ¯\_(ツ)_/¯

Kołowrotek Sonik - DOMINATOR X 8000 BIG PIT REEL jest solidny,ładny i z wolnym biegiem :) tylko cena 100 więcej
A tak
@Exymus: szczerze, nie znam tej firmy extreme PRO, mimo że w aukcji napisane jest że nie porównywać do TREND itp bo sprowadzane z Anglii (co niby ma świadczyć o jakości) to i tak jak próbuje znaleźć jakieś opinie to nic nie ma. Pierwsze słyszę o tej marce, dlatego cena za namiot z narzutą jest co najmniej podejrzana. Albo będziesz miał wodę skroploną na wewnętrznej warstwie, bo będzie tak szczelny, a przez
@Exymus: Nad zakupem namiotu też myśle i wpadły mi w oko dwie anacondy cuscy dome 170 i dawn breaker ii chociaż widziałem w sklepie rozstawiony Fox royale classic bivvy 2 man i jak dla mnie był idealny tylko martwi mnie jego 2000mm bez narzuty i chyba nawet nie da się do niego jej dokupić. Wybór echosondy też przede mną i albo deeper pro albo lowernce hoox2 4x. Kołowrotki kupiłem Okumy 8K
@ku2yn u mnie na łowisku jest mały problem. Stara żwirownia, około 5 metrów głębokości i sporo gorek. Znam 3 górki z 2 stanowisk które są wiecznie oblegane. Z innych wywózki na 100 do 400 metrów. Bez sondy mogę mieć mały problem że znalezieniem xd
@Exymus nie kupuj krzesła elektorstatyka z podnozkiem. Na dłuższą metę nie da się na tym spać. Dozbieraj hajsy i kup na przykład FoxR1.
Fajne lozko nie za miliony monet. Można też jakieś inne wybrać ale pamiętaj żeby miały wsparcie na lędzwiach bo inaczej po kilku fazach z łóżka robi się hamak.
Co do namiotu to nie wiem.
Jak jeździsz na długie wyjazdy (min.2 doby)
To fajnie mieć taką dwoje namiot. Natomiast jak
@9078563412:
odpinana.

Ogólnie róznica polega na tym, że ponton ze stałą pawężą jest większy po złożeniu i cięższy ale oferuje możliwość zamontowania silnika a obok sztycę od echosondy. Ale ogólnie do tego z odwiązywaną pawężą jeśli chcemy pływać na silniku wraz z echo to można między zaciski od silnika wsadzić poziomo cienką deskę, która wystawałaby z jednej strony i dopiero do niech echo.
Pobierz ku2yn - @9078563412: 
odpinana.

Ogólnie róznica polega na tym, że ponton ze stałą...
źródło: comment_MYzDn46ZzcNEQdkx1J2JRS4DNETlxr4j.jpg
@Exymus: jeśli potrzebujesz echo do górek i oceniania głębokości to bierz najtańszą, ja ma hook x3 i wystarczy.
Aleeee jak spiningujesz za sandaczami itd to jest mało dokładna.
@ku2yn I tak to jest. Chciałem dac 3 za wszystko A tutaj 2 za sam namiot xd

A wg Ciebie co lepsze. Lodka zanetowa echo czy ponton z echo? Dzięki za odpowiedzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
jeśli masz dylematy związane z gotówką to o łódce zanętowej z echo zapomnij xD minimum 5tys wg mojej wiedzy a i może więcej ( ͜͡ʖ ͡€)
Ja mam bez echo, kupiłem od kumpla używkę WarmBoata ale o model nie pytaj, bo ja na tych łódkach zanętowych nie znam się za bardzo póki co.
@hasek34 heja! Masz ten namiot? Jestem na niego napalony jak Arab na kurs pilotażu i ciągle się zastanawiam, czy będzie mi taki duży potrzebny (rozważam zakupu modelu bez xl).