Wpis z mikrobloga

  • 6
Siema mirki ( ͡º ͜ʖ͡º)

Potrzebuje waszej pomocy w doborze sprzętu na przyszły sezon w rozsądnej cenie tzn coś na co się nie będę wkurzal.
Po kolei: namiot 2 osobowy na 2 łóżka i stolik + trochę rupieci. Bylo by fajnie żeby w deszczu nie padało mi na łeb. Myślałem o tym NAMIOT bivvy 2-MAN + TROPIK 10000mmHH eXtreme PRO!
Lozko, najlepiej fotel z dopinanym podnozkiem co by zajmowało mniej miejsca.
FOTEL KRZESŁO ŁÓŻKO Elektrostatyk F5R + PODNÓŻEK
Ponton do wywozek i spinningu 2 osobowy. Z możliwością montażu sondy. I tu nie wiem jaki. Fajnie żeby miał ławeczki i żebym nie wracał w plaw co się w tym roku zdarzyło. Myślę że do 1000zl ale wolałbym mniej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Echosonda myślałem o garmin 350c
Chyba że wg was lepiej kupić łódkę zanetowa z echo? Ale to już chyba sporo drożej.
Kołowrotki na minimum 400 metrów 0.3 preferuję z wolnym biegiem myślałem o około 250 zł do 300 za sztukę.

Przeglądam sprzęt od 3 tygodni i nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@ku2yn wolam Cię Panie fox który miał dodawać filmy na tagu #karpiolog i nie dodaje oszukista. Wolam bo trochę tego testowałes.

#wedkarstwo #karpioholizm #turystyka bo się znają na namiotach. #pytanie

Zdjęcie dla atencji ( ͡º ͜ʖ͡º)
Exymus - Siema mirki ( ͡º ͜ʖ͡º)

Potrzebuje waszej pomocy w doborze sprzętu na przysz...

źródło: comment_jFWjMn3Sy9EVi7I92VpiTsX1xKho1T2l.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@hasek34 no i co warto? Długo go masz? Jakieś wady? Słyszałem, że te najnowsze partie są gorszej jakości (ale czy to parada, nie wiem).
  • Odpowiedz
@Otius: jedyny minus to trzeba chwilę powalczyć ze złożeniem samemu ;) wiadomo rozmiar innych minusów nie stwierdziłem.
jest bardzo przewiewny, 4 okna + 5 nad drzwiami do grzania butlą. Miejsca jest tyle na 2 osoby i jeszcze można robić impreze :D
  • Odpowiedz