Wpis z mikrobloga

Przepraszam ale czy Niantic trochę nie schrzanił sprawy? Jest zadanie "evolve 10 water pokemon" no fajnie, nagroda Dratini, tylko skąd wziąć te wodne? XD jedyny co się pojawia to slowpoke a niego trzeba nazbierać sporo, nie mówiąc o 10 sztukach. Trochę #triggered
#pokemongo
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sledziooo: Myślę, że sens jest taki jak koledzy wyżej powiedzieli, z założenia dratini jest dość rzadkich pokemonem, więc takie zadanie teraz pojawia się nieprzypadkowo. Jest do zrobienia, ale z pewnością niełatwe. Najlepiej mieć zapasy (choćby squirtli z cd). Ewentualnie wziąć 3 takie zadania i jechać na nest jakiegoś wodnego poksa :)
  • Odpowiedz
@Cineczeq: Pomysł niezły, ale cd z dratini już był, więc wątpię aby powtórzyli. Zwłaszcza, że pewnie 4 gena wejdzie a kilka poksów czeka na swoją kolej (ralts, bagon, slakoth z ciekawszych, może krabby gdyby Kingler dostał porządny ruch)
  • Odpowiedz
@sledziooo: U mnie spheali od cholery. W dodatku już wcześniej nazbierałem sporo candy. Pierwsza ewolucja to tylko 25 cukierków. Nic tylko zebrać 3 takie zadania, zrobić 10 ewolucji i mieć 3 dratki.

Ale fakt że ten event psychiczny obecnie niepotrzebny.
  • Odpowiedz