Wpis z mikrobloga

No to może mała aferka na dobranoc z prawakami i zwoływaniem się do zakopywania?
- użytkownik @Nieprzyjazny_Ziemniak zrobił bardzo dobre znalezisko i dał lekko intrygujący tytuł
- prawaki jak pelikany nie czytając treści wykopywały po tytule
- brzytwa nie wytrzymał i dodał wpisy widoczne na sskach
- zmieniono masowo wykopy na zakopy
- brzytwa kasuje swoje wpisy zwołujące do zamiany wykopów na zakopy

Link do znalezsika do zakopywania którego wołano osoby, które już go wykopały https://www.wykop.pl/link/4573927/polaczenie-homoseksualizmu-i-pedofilii-fakty-badania-i-statystyka/
Link do ciśnięcia beki z tego https://www.wykop.pl/wpis/35766945/petty94-co-ty-wykopujesz-homolstwo-neuropa-bekazpr/

@a__s przepraszam, że wołam, ale od moderacji niczego się dowiedzieć nie można. Czy takie działanie jest zgodne z regulaminem?
#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #oswiadczenie #wykop
Pobierz lakukaracza - No to może mała aferka na dobranoc z prawakami i zwoływaniem się do zak...
źródło: comment_jozACgoyifNRQpmtEDKmlfeMl3aJQ39p.jpg
  • 111
użytkownik @Nieprzyjazny_Ziemniak zrobił bardzo dobre znalezisko i dał lekko intrygujący tytuł


@lakukaracza_: it's just like a your opinion, man

prawaki jak pelikany nie czytając treści wykopywały po tytule


w tym samym czasie lewaki robiły to samo zakopując, nieprzyjazny_kartofelek wzorcowo przygotował baita, to trzeba przyznać

brzytwa nie wytrzymał i dodał wpisy widoczne na sskach


No i co konkretnie wywołało w tobie niepokój na tych wpisach?

zmieniono masowo wykopy na zakopy


patrz punkt
Pobierz i.....s - > użytkownik @NieprzyjaznyZiemniak zrobił bardzo dobre znalezisko i dał lek...
źródło: comment_Y7XKH3j9y70QIuyI05UxSWU9Y3pwZ2ZS.jpg
it's just like a your opinion, man


@idewons: and hundreds, if not thousands of other scientists, psychologists, sexuologists ( ͡º ͜ʖ͡º), opinion made through various independent tests and experiments, which are all linked in my ZNALEZISKO by the way.

w tym samym czasie lewaki robiły to samo zakopując

Oj tak, z trzy osoby się takie znalazły vs ilu prawaków?
Pozwolę sobie przekleić z innego wpisu moje
Pobierz Nieprzyjazny_Ziemniak - > it's just like a your opinion, man

@idewons: and hundred...
źródło: comment_BSxAB2ckUx7PyRiiOfgepYKqZBs7eZXW.jpg
Nikt nie woła z nas po nickach mirków z sugestiami by zakopać, nie manipuluj teraz Ty. Trzymajmy się faktów.


@lakukaracza_: Co manipuluję, gdzie niby k***a? Mirkolisty to was pewnie telepatycznie wołają bez podawania tej całej listy nicków, co?

Gdzie we wpisach @Brzytwa_Ockhama masz jakieś sugestie/nawoływanie do zakopywania? GDZIE?

@Nieprzyjazny_Ziemniak:

and hundreds, if not thousands of other scientists, psychologists, sexuologists


yeah, sure, maybe even quadrilions of them ¯\_(ツ)_/¯

Oj tak, z
@idewons:

yeah, sure, maybe even quadrilions of them ¯\(ツ)

Obserwowałeś to, co chciałeś obserwować. Z kolei dziesiątki badań ze znaleziska, no tego już nie rejestrowałeś.

Aż szkoda, że nie cykałem wtedy screenshotów.

no szkoda, może byś mnie zaorał jak ja @dom_perignon
Pobierz NieprzyjaznyZiemniak - @idewons:
 yeah, sure, maybe even quadrilions of them ¯\\(ツ)/¯...
źródło: comment_BYi6OIdrgT1VrXVPQOfr6ztN0nsa37lM.jpg