Aktywne Wpisy

Codon +135
#gielda #portfelgrubasa nowe ATH w USD, Nvidie wywaliło poza ekran top zysków, co tu się odwala to ja już nie mam pojęcia.
Mój nowy piesek to straszny żarłok, ale z portfelem ostatnio nawet nie ma szans.
Trochę się obawiam, że powoli wchodzimy w przegrzanie hossy i pewnie najpierw zobaczę 1.5M, niż 2M, ale pozostaję optymistą.
Mój nowy piesek to straszny żarłok, ale z portfelem ostatnio nawet nie ma szans.
Trochę się obawiam, że powoli wchodzimy w przegrzanie hossy i pewnie najpierw zobaczę 1.5M, niż 2M, ale pozostaję optymistą.
źródło: IMG_0156
Pobierz
RiverStar +5





Jak zwykle trudno ocenic wiarygodnosc przecieku, ale wyglada na to, ze koncem pazdziernika mozna oczekiwac ogloszenia Russela w Williamsie.
#f1
@Bolcano: dajcie już spokój. Mocno wierzyłem w powrót 2019, ale szans już nie ma. Plotek praktycznie brak, logicznych podstaw też. Dla Williamsa 10 milionów to za mało.
Our announcement will outline which F1 team George will begin his career as a primary diver for the new season (2019), making up one third of the all British contingent in Formula One, the other being Lewis Hamilton (Mercedes) and Lando Norris (McLaren).
@WydajnaJednostkaIndywidualna:
A moze ktorys team otwiera sekcje dla nurkow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tzn. ogólnie Russell do Williamsa to bardzo logiczny ruch. I będę zdziwiony jeśli będzie inaczej.
Nie no, trochę heheszkuję :) Generalnie ruch dosyć logiczny i bez większego zaskoczenia :)